Kdykoliv Kamkoliv

Londýn od A po Zet ***

kufr

Termín:28.09. (St) - 02.10. (Ne) 2022

změnit termín

Délka pobytu:5 dní, 2 noci

ID hotelu:787102

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 7 490 Kč 7 190 Kč

Harmonogram
1. den: Odjezd z ČR komfortním autobusem. Nástupní místa v celé ČR - vybírejte v rezervačním formuláři. 

2. den: Londýn - celodenní pěší prohlídka centra města s průvodcem - Trafalgarské náměstí, vládní čtvrť Whitehall - Downing Street, Parlament - Big Ben, Buckinghamský palác, Piccadilly Circus, Soho, Čínská čtvrť, Covent Garden, Westminsterského opatství, možnost návštěvy Národní galerie, Britského muzea, příp. příležitost k nákupům na Oxford Street nebo fakultativně vstupenky na mrakodrap The Shard s vyhlídkou i vyhlídkové kolo London Eye. Ve večerních hodinách odjezd z Londýna do hotelu na okraji Londýna, ubytování, individuální večerní program, fakultativně večeře, nocleh.

3. den: Snídaně v hotelu, odjezd do Windsoru možnost návštěvy nejstaršího královského zámku v Británii - Windsoru - víkendové sídlo královské rodiny, návrat do Londýna - Hyde Park. Fakultativně vstupenka do muzea voskových figurín Madame Tussaud´s nebo možnost návštěvy muzea Sherlocka Holmese - Baker Street, námořní akademie a královské observatoře s nultým poledníkem v Greenwich. Ve večerních hodinách odjezd z Londýna do hotelu na okraji Londýna, ubytování, individuální večerní program, fakultativně večeře, nocleh.  

4. den: Snídaně v hotelu, Londýn - celodenní pěší prohlídka města s průvodcem - katedrála sv. Pavla, Milelnnium Bridge, Tate Galery, Globe, Southwark Cathedral, London Bridge s vyhlídkou, Tower - původně královská rezidence a obávané vězení, dnes proslulá klenotnice a zbrojnice, nejslavnější londýnský most Tower Bridge, HMS Belfast - poslední velký křižník Royal Navy, přístavní doky upravené na obchodní a zábavní oblast St. Katherine´s Dock; nebo možnost k individuálnímu programu pro nákupy a návštěvu památek, muzeí, galerií, večer odjezd do ČR.   

5. den: Návrat do České republiky. 


V ceně zahrnuto
• Dopravu luxusním klimatizovaným autobusem 
• 2 noclehy v hotelu IBIS BUDGET HEATHROW CENTRAL*** s anglickou snídaní v ceně, hotel na okraji Londýna, pokoje s příslušenstvím
• Trajekty 
• Služby průvodce po celou dobu zájezdu
• Zákonné pojištění dle zák. č. 159/1999 Sb.
Abstrakt

Trasa 2: Zlín, Olomouc, Prostějov, Brno, Jihlava (dálnice), Humpolec (dálnice), Praha, Beroun (dálnice), Plzeň 
Trasa 3: Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Olomouc, Svitavy, Pardubice, Hradec Králové, Mladá Boleslav, Praha, Plzeň 

* PRO KLIENTY Z MORAVSKÝCH MĚST ZDARMA JÍZDENKA ČD DO PRAHY, VÍCE INFORMACÍ U VAŠEHO PRODEJCE

Doplňující informace
Informace: Fakultativní služby: • 2 večeře 1.590,- Kč (2 noci), 3 večeře 2.390,- Kč (3 noci), 4 večeře 3.190,- Kč (4 noci) • příplatek za jednolůžkový pokoj 1.990,-Kč (2 noci), 2.990,- Kč (3 noci), 3.990,- Kč (4 noci) • vstupenka do muzea Madame Tussaud´s 1.090,- Kč • vstupenka na London Eye 850,- Kč • vstupenka na vyhlídku z mrakodrapu The Shard 1.150,- Kč • vstupenka do Warwick Castle 790,- Kč* (pouze se zakoupením výletu do Warwicku) • vstupenka do Stonehenge (NELZE dokoupit na místě) 590,- Kč dospělý/ 390,- Kč dítě do 12 let (pouze se zakoupením výletu do Stonehenge) • celodenní autokarový výlet do Oxfordu, Stratfordu a Warwicku 890,- Kč (u 6 a 7-denních termínů) • celodenní autokarový výlet do Bathu, Stonehenge a Salisbury 890,- Kč (u 7-denních termínů) Informace: * Uvedené vstupné platí při minimálním počtu 15 účastníků. Minimální počet pro realizaci je 30 osob. Změna programu vyhrazena. Cena nezahrnuje: • vstupy do památkových objektů • přepravu MHD
Výhody
Prohlídka Londýna a nejznámějších památek s průvodcem
Snídaně v hotelu v ceně ubytování
Možnost návštěvy zámku Windsor
Možnost zakoupení vstupenky na London Eye, The Shard, Madame Tussaud´s

Londýn od A po Zet ***

destinace: Velká Británie, Anglie, Londýn

termín:28.09. (St) - 02.10. (Ne) 2022 (5 dní, 2 noci) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Snídaně

Londýn od A po Zet
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Čedok, a.s. IČO: 60192755
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...