Kdykoliv Kamkoliv

Lázeňský dům Veľká Fatra (hotelový komplex)

kufr

Termín:23.04. (Út) - 24.04. (St) 2019

změnit termín

Délka pobytu:2 dny, 1 noc

ID hotelu:466557

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 2 090 Kč

TripAdvisor cestovatelské recenze
Poloha
„Zlaté kúpele Turčianské Teplice“, lázně jsou situovány cca 30 km od Martina a 35 km od Žiáru nad Hronom. Leží na tektonickém zlomu přímo na pramenu termální vody, která u pramenu dosahuje až 46 °C. Termální voda se využívá ke koupelím i jako pitná kůra. Lázeňský hotel Velká Fatra je dominantou a centrem lázeňské částí města a stojí na okraji velkého lázeňského parku. Kvalitu lázeňských služeb tohoto hotelu významně podpořilo otevření blízkého Spa & Aquaparku s termálními bazény, wellness službami a vodními atrakcemi.
Vybavení
Hotel Velká Fatra má dvě části, které tvoří jeden komplex. V původní budově jsou pokoje kategorie ***, v nově postavené části hotelu jsou pokoje kategorie ****. Téměř všechny pokoje v obou budovách mají balkony. Hotel má bezbariérové pokoje a bezbariérový přístup, pro pobyt vozíčkáře je ale nutný doprovod. V lázeňském hotelu Velká Fatra je klientům k dispozici: Komplexní hotelové balneocentrum (tradiční i speciální koupele, vodoléčba, různé druhy masáží, parafínové a rašelinové obklady, oxygenoterapie, elektroléčba, světelná terapie, individuální a skupinové cvičení, fitness, sauny atd.). Přímo v hotelu je také vnitřní bazén s léčivou termální vodou (15x8m, 38°C) a venkovní plavecký bazén (25m, cca 28°C). V Turčianských Teplicích můžete vyzkoušet i léčbu zlatem (zlaté koupele, zlaté masáže, zlaté masky, zlaté zábaly). Spa & Aquapark s celoročním provozem (200m od hotelu, přes lázeňský park). V části Spa jsou 2 vnitřní termální bazény s termální vodou 32 – 38°C, whirlpool a Vitální svět – sauny, masáže, zábaly, masáže masážními svíčkami. V části Aquapark jsou celoročně přístupné: venkovní 25m plavecký bazén, vnitřní sedací masážní bazén a tobogány. V létě navíc venkovní zážitkový bazén a dětský bazén se skluzavkou.
Ubytování
V hotelu Velká Fatra jsou dvoulůžkové a jednolůžkové pokoje a apartmá kategorie ***, vybavené vlastní koupelnou a WC, TV/SAT, rádiem, telefonem, minibarem, županem, fénem a WiFi připojením k internetu, pokoje kategorie **** jsou stejně vybavené, ale nově a moderněji zařízené. Téměř všechny pokoje v obou budovách mají balkony. Hotel má bezbariérové pokoje a bezbariérový přístup, pro pobyt vozíčkáře je ale nutný doprovod.
Stravování
Stravování je hostům hotelu poskytováno v hotelových jídelnách – snídaně, obědy i večeře formou bufetu. Vstup do hotelových jídelen není povolen v županu a ve sportovním oblečení. Možnost dietní a vegetariánské stravy. Příjemné posezení nabízí hostům také denní bar, restaurace a taneční kavárna. Vstup na večerní kulturní a společenské programy je možný jen ve společenském oděvu.
Středisko
Turčianské Teplice
Nabídka programů
pobyt KLASIK na 7 nocí - ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, plná penze, vstupní lékařské vyšetření - Individuální léčebný program (21 léčebných procedur na základě doporučení lékaře – termálně minerální koupele, vodoléčba, teploléčba, elektroléčba, masáže, léčba světlem, laserem, skupinová a individuální rehabilitace a jiné) Doporučená délka pobytu 2 - 3 týdny. Při pobytu nad 14 nocí 2-hodinový vstup do Spa & Aquaparku zdarma dle počtu přenocování. pobyt SENIOR na 5 nocí - ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, polopenze, vstupní lékařské vyšetření - Individuální léčebný program (10 léčebných procedur na základě doporučení lékaře – termálně minerální koupele, vodoléčba, teploléčba, elektroléčba, masáže, léčba světlem, laserem, skupinová a individuální rehabilitace a jiné) pobyt SPA & AQUAPARK 1-4 noci i pobyt od 5 nocí - ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, polopenze, vyšetření/ konzultace s lékařem - 3-hodinový vstup do SPA & AQUAPARKU (na každé přenocování) k uvedeným pobytům navíc: Grátis: volný vstup do plaveckého bazénu Olympic a do Fitness během otevíracích hodín Na místě se platí 0,05 € / osoba/ noc lázeňský poplatek a 1,-€ /osoba/noc daň z ubytování V případě pobytu s plnou penzí je nástup na pobyt od 12:00 hod. a strava začíná obědem (do 13.30 hod.). V případě pobytu s polopenzí je nástup na pobyt od 14:00 hod. a strava začíná večeří (do 19.00 hod.). Pobyty končí po snídani do 10:00 hod.
Tipy pro správnou volbu
- účinné léčebné a relaxační pobyty - příjemné wellness pobyty - speciální pobyty pro děti
Informace
Parkovací stání u hotelu (monitorované kamerami) bez poplatku. Možnost parkování v garáži za poplatek 3,30 € / noc, to je nutné rezervovat předem (omezený počet míst). Pobyt s domácími zvířaty není možný.
TripAdvisor Cestovatelské recenze

1 z 3 hotelů v destinaci Turcianske Teplice

Vynikající
8
Velmi dobré
6
Průměrné
0
Špatné
2
Příšerné
0
Kvalita spánku
Umístění
Pokoje
Služba
Cena / kvalita
Čistota
highly recommend
We ve been over there for one week in December 2015. It s a very good hotel (5 stars I think) which provides a various mineral water treatment like bathes, massages etc, There are the outdoor... celá recenze s možností překladu
Yuri C, Newport, Spojené království, 11:59 01.01.2016
Aquapark&Sp
We spent 3 hours in this area and it was nice.The good thing is that you can eat and pay when at the end so no need to take money to aquapark.You have wide range of pools for... celá recenze s možností překladu
Michal N, Ivančice, Česká republika, 21:29 20.08.2015
Neodpovídá ****
V hotelu jsme strávili 3 noci s plnou penzí. Jídlo bylo velmi dobře upravené, výborné chuti.Velmi jsme ocenili pitnou vodu k jídlu zdarma. Strava byla v dostatečném sortimentu. K snídani by bylo... celá recenze s možností překladu
jitkakoch, Praha, Česká republika, 01:53 06.11.2014

Lázeňský dům Veľká Fatra (hotelový komplex)

destinace: Slovenská republika, Žilinský kraj, Turčianske Teplice

termín:23.04. (Út) - 24.04. (St) 2019 (2 dny, 1 noc) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Polopenze

Lázeňský dům Veľká Fatra (hotelový komplex)
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Čedok, a.s. IČO: 60192755
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...