Kdykoliv Kamkoliv

RAJECKÉ TEPLICE - Rajecké Teplice - WELLNESS V RAJECKÝCH TEPLICÍCH = Rekreační pobyt se snídaní

kufr

Termín:30.11. (Út) - 02.12. (Čt) 2021

změnit termín

Délka pobytu:3 dny, 2 noci

ID hotelu:971756

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 3 340 Kč

Stravování
snídaně
UBYTOVÁNÍ
Hotel Malá Fatra a) 1 a 2 - lůžkové pokoje COMFORT, Spr.+WC, SAT/TV, telefon, rádio, chladnička, většina pokojů balkon. Vila Margaréta a) 2 - lůžkové pokoje COMFORT některé s možností přistýlky, Spr.+WC, SAT/TV, telefon, rádio, chladnička, kuchyňský koutek. Hotel Aphrodite b) 1 - lůžkové pokoje COMFORT, Spr.+WC, telefon, SAT/TV, minibar, chladnička, fén, papuče a župan k zapůjčení, Wi-Fi, některé klimatizace. Některé 1 - lůžkové francouzský balkon. c) 2 - lůžkové pokoje SUPERIOR některé s možností přistýlky, Spr.+WC, telefon, SAT/TV, minibar, chladnička, fén, papuče a župan k zapůjčení, Wi-Fi, většina pokojů klimatizace, okno nebo francouzský balkon, g) Apartmán Aphrodite 2+2: ložnice s manželským lůžkem a obývací část s rozkládacím gaučem, SAT/TV, telefon s přímou volbou, minibar, lednice, fén, pantofle a župan. Wifi, klimatizace. Možnost až 2 přistýlek Hotel Aphrodite Palace d) 2 - lůžkové pokoje COMFORT (původní část hotelu), Spr.+WC, SAT/TV, telefon, trezor, chladnička, minibar, fén, papuče a župan k zapůjčení, stylový nábytek, rekonstruovaná koupelna. e) 2 - lůžkové pokoje SUPERIOR (nová část hotelu), Spr.+WC, SAT/TV, telefon, trezor, chladnička, minibar, fén, papuče a župan k zapůjčení, klimatizace, stylový nábytek, mramorová koupelna, manželské lůžko (180 x 200 cm) f) 2 - lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek DE LUXE (nové část hotelu), Spr.+WC, SAT/TV, telefon, trezor, chladnička, minibar, fén, papuče a župan k zapůjčení, klimatizace, stylový nábytek, mramorová koupelna, dvě velké postele (160x 200 cm). V případě požadavku na garantované specifikace (na konkrétní číslo pokoje, výhled nebo balkon) se platí doplatek ve výši 270 Kč / osoba/noc (platba v CK) 
VYBAVENÍ
Areál lázní tvoří několik hotelů, Vodní a Saunový svět, luxusní bar Cabaret Aphrodite, kavárna Aphrodite, lobby bar Aphrodite Palace, konferenční prostory. Hotel APHRODITE - interiér hotelu v antickém stylu dodává hotelu netradiční atmosféru pohody a luxusu. Poskytuje jedinečný komfort kombinací ubytování a procedur poskytovaných pod jednou střechou. V hotelu Wi-Fi a výtah. Balneologické středisko v hotelu je vybavené nejmodernějšími diagnostickými a terapeutickými přístroji nabízí celou řadu procedur léčebného, relaxačního a zkrášlujícího charakteru. Hotel APHRODITE PALACE - v centru lázeňského městečka, proskleným koridorem jespojený přímo s koupelným domem Aphrodite, kde mají hosté všechny procedury. Hotelu dominuje velkolepá stylová lobby a restaurace zdobená mramorem, onyxem, 24 karátovým zlatem. Koncept restaurace Aphrodite Palace vznikl za asistence jednoho z nejlepších slovenských šéfkuchařů Mariána Fila ze zámku Afrodita Čereňany. V hotelu Wi-Fi a výtah. Hotel MALÁ FATRA - příjemné ubytování v lázeňském parku a v blízkosti hotelu Aphrodite. Wi-Fi zdarma v lobby, výtah, restaurace Malá Fatra na přízemí. Vila MARGARÉTA - příjemné menší ubytování v blízkosti centra Rajeckých Teplic. Areál vilky má zahrádku, malé jezírko a altánek, parkování. Stravování v restauraci hotelu Malá Fatra. TERMÁLNÍ BAZÉNY: vnitřní a venkovní bazény s přírodní léčivou termální vodou obsahující ionty vápníku, hořčíku s blahodárnými účinky na pohybový aparát stejně jako na celkovou relaxaci organismu. Příjemný dojem dodává velkolepá antická architektura prostorů, ve kterých se bazény nacházejí. • Léčebný / relaxační bazén (vnitřní) - menší relaxační bazén o teplotě 37 - 38 ° C • Rehabilitační / plavecký bazén (vnitřní) - větší bazén s teplotou vody 30,5 - 31,5° C na plavání, množství trysek, hydromasážní pult. • Klidový bazén (venkovní) - sedací kruhový bazén s antickým altánkem, masážní trysky, teplota vody 36-38°C. Bazén je propojený výplavem s vnitřním areálem. • Rekreační / plavecký bazén (venkovní) 25 m dlouhý s teplotou vody 26-28°C, uprostřed nádherné antické architektury. • Turecká koupel (venkovní) - celotělová střídavá koupel v horké a studené vodě v termální vodě na posílení srdečního systému. • Rodinný bazén pod skálou (venkovní) - s teplotou vody 34 - 35°C, je zde povoleno používání plaveckých pomůcek NATURAL SPA vnitřní část: Kneipova šlapací koupel, infrasauna, relaxační výplavový bazén (přírodní termální voda s teplotou 35°-36°C), Relax akvárium (oddychová zóna), Relax panorama (oddychová zóna) venkovní část: Natural horký bazén (teplota vody 40°C), Natural studený bazén (20°-25°C), ledový bazén (10°-12°C), Biosanárium, Kelo ritual sauna, Natural reflexní chodník, SAUNOVÝ SVĚT: komplex saun a parních lázní v atraktivních a orientálně laděných prostorách: tepidarium, arabská sauna, solná sauna, bylinková sauna, mentolová sauna, finská sauna, ochlazovací bazén, relaxační místnost
STRAVA
snídaně nebo polopenze - dle typu pobytu. Možnost dokoupení večeří (bufet v restauraci Aphrodite Palace, menu v restauraci Malá Fatra) za doplatek v CK. Hosté hotelu Aphrodite a Aphrodite Palace se stravují v restauraci Aphrodite Place (snídaně a večeře bufet). Hosté hotelu Malá Fatra, Vila Flóra a Margaréta se stravují v restauraci hotelu Malá Fatra (snídaně bufet, večeře výběr z menu).
DALŠÍ SLUŽBY
Požadavek na konkrétní číslo pokoje, výhled, balkon: poplatek cca 270 Kč/pokoj/noc Dřívější check-in (dle možností lázní): do 7:00 hod (cena za celý noc/pokoj), od 07:00 - 9:00 hod (50% z ceny za pokoj/noc), od 09:00 hod (30% z ceny za pokoj/noc) Pozdější check-out (dle možností lázní): do 14:00 hod (30% z ceny za pokoj/noc), do 18:00 hod (50% z ceny za pokoj/noc), nad 18:0 hod (1000% z ceny za pokoj/noc)
DÍTĚ
Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko a STRAVU ZDARMA. Dětská postýlka na ověření zdarma.
KOUPÁNÍ
VODNÍ SVĚT s termální minerální vodou v areálu lázní. Letní termální koupaliště LAURA (600 m).
PARKOVÁNÍ
Na hotelovém parkovišti ZDARMA
POBYT SE ZVÍŘETEM
Nepovolen!
POLOHA
Lázně Rajecké Teplice leží cca 15 km jižně od Žiliny, v údolí řeky Rajčianky, obklopené Súlovským pohořím, Strážovskou hornatinou a Malou Fatrou. K léčbě se využívá: Přírodní léčivá voda - termální rájecká voda je klasifikovaná jako přírodní léčivá, středně mineralizovaná, hypotonická, hydrogenouhličitanová s vápníkem a hořčíkem. Léči choroby pohybového ústrojí, zápalové onemocnění centrálního nervového systému, nervově-svalové degenerativní nemoci, nemoci z povolání – onemocnění kostí, kloubů, svalů a šlach Pitné kúry - dlouhodobé pití tohoto „elixíru mladosti“ příznivě působí na metabolismus a detoxikaci. Bahenní zábaly - horské bio bahno působí na léčbu pohybového aparátu. Klimatické podmínky - vhodné na léčení
POZNÁMKA
Pobyt se snídaní začíná nástupem od 14.00 hod a snídaní druhý den ráno. Pobyty s polopenzí začínají nástupem od 14:00 hod a večeří od 18.00 hod v den příjezdu. Všechny pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11:00 hod v den odjezdu. U pobytu Relax Classic mohou být načasovány procedury už v den příjezdu od 17:30 hod, prosíme o brzký nástup na pobyt. Zmeškaná procedura se nenahrazuje. V den odjezdu je možné využít Termální bazény a Saunový svět do 14:00 hod hod bez doplatku. V případě překročení 14:00 hod bude účtován doplatek: 0,30 Eur/minuta, tj. každá začatá minuta při výstupu ze šatny.
PŘÍJEZD AUTEM
Autem směrem od Ostravy do Žiliny, zde směr Prievizda po silnici č. 64 do Rajeckých Teplic, lázně leží v centru města (značeno). Autem směrem od Brna přes Uh. Hradiště a Starý Hrozenkov, u Trenčína najet na dálnici D1 (nutná dálniční známka) a pokračovat po dálnici do Žilini, zde odbočit směr Prievizda po silnici č. 64 do Rajecký Teplic, lázně leží v centru města (značeno). Příp. je možné sjet z dálnice Povážská Bystrica - juh a pokračovat po silnici č. 61 a 517 do Rajce a poté po silnici č. 64 do Rajeckých Teplic. Parkování na hotelovém parkovišti.
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem ze Žiliny do Rajeckých Teplic, zastávka Náměstí (200 m).
PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Žiliny a odtud vlakem do Rajeckých Teplic (400 m).
SLEVY A VÝHODY
SLEVA 10% při pobytu na 7 a více nocí. SLEVA 10% při pobytu od neděle do pátku (2 a více nocí) u pobytu RELAX CLASSIC. Uvedené slevy nelze navzájem kombinovat.
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
WELLNESS V RAJECKÝCH TEPLICÍCH = REKREAČNÍ POBYT (minimální délka pobytu 3 dny / 2 noci, nástup libovolný) v termínech 6.4. - 1.7. a 1.9. - 26.12.21 - ubytování s bufetovou snídaní (dle zvoleného počtu nocí) Hosté hotelu Aphrodite a Aphrodite Palace se stravují v restauraci Aphrodite Place (případné dokoupené večeře formou bufetu). Hosté hotelu Malá Fatra a Margaréta se stravují v restauraci hotelu Malá Fatra (případné dokoupené večeře v restauraci Malá Fatra formou menu, v restauraci Aphrodite Palace formou bufetu). - neomezený vstup do Termálních bazénů, Saunového světa a Natural Spa (v den odjezdu Termální bazény a Saunový svět k dispozici do 14:00 hod) - neomezený vstup do fitness - parkování - Wi-Fi (dle jednotlivých hotelů) Při pobytu na 2 noci, který zasahuje do víkendu (pá-ne) se platí příplatek za víkendový pobyt na osobu. (viz tabulka s povinnými příplatky).
PROGRAMOVÝ POBYT č.2
WELLNESS V RAJECKÝCH TEPLICÍCH = REKREAČNÍ POBYT (minimální délka pobytu 3 dny / 2 noci, nástup libovolný) v termínech 1.7. - 1.9.21 - ubytování s polopenzí (dle zvoleného počtu nocí) Hosté hotelu Aphrodite a Aphrodite Palace se stravují v restauraci Aphrodite Place (snídaně a večeře bufet). Hosté hotelu Malá Fatra a Margaréta se stravují v restauraci hotelu Malá Fatra (snídaně bufet, večeře výběr z menu). - neomezený vstup do Termálních bazénů, Saunového světa a Natural Spa (v den odjezdu Termální bazény a Saunový svět k dispozici do 14:00 hod) - neomezený vstup do fitness - parkování - Wi-Fi (dle jednotlivých hotelů)
PROGRAMOVÝ POBYT č.3
RELAX CLASSIC (nástup libovolný) minimální délka pobytu 3 dny / 2 noci maximální délka pobytu 9 dní / 8 nocí - ubytování s polopenzí (dle zvoleného počtu nocí) Hosté hotelu Aphrodite a Aphrodite Palace se stravují v restauraci Aphrodite Place (snídaně a večeře bufet). Hosté hotelu Malá Fatra a Margaréta se stravují v restauraci hotelu Malá Fatra (snídaně bufet, večeře výběr z menu). - neomezený vstup do Termálních bazénů, Saunového světa a Natural Spa (v den odjezdu Termální bazény a Saunový svět k dispozici do 14:00 hod) - neomezený vstup do fitness - parkování - Wi-Fi (dle jednotlivých hotelů) Balík relaxačních procedur (dle počtu nocí): 2 noci: 1x aromaterapeutická perličková koupel, 1x klasická masáž (30 min), 1x reflexní masáž chodidel (30 min) 3 noci: 1x aromaterapeutická perličková koupel, 1x klasická masáž (30 min), 1x reflexní masáž chodidel (30 min), 1x aromaterapeutická olejová masáž (30 min) 4 noci: 1x aromaterapeutická perličková koupel, 1x klasická masáž (30 min), 1x reflexní masáž chodidel (30 min), 1x aroma olejová masáž (30 min), 1x podvodní masáž (20 min) 5 nocí: 1x aromaterapeutická perličková koupel, 2x klasická masáž (30 min), 1x reflexní masáž chodidel (30 min), 1x aroma olejová masáž (30 min), 1x podvodní masáž (20 min) 6 nocí: 1x hydromasážní koupel + suchý zábal (20 min), 1x aromaterapeutická perličková koupel, 1x klasická masáž (30 min), 1x aroma olejová masáž (30 min), 1x podvodní masáž (20 min), 1x reflexní masáž chodidel (30 min), 1x masáž lávovými kameny (45 min) 7 nocí: 1x hydromasážní koupel + suchý zábal (20 min), 1x aromaterapeutická perličková koupel, 2x klasická masáž (30 min), 1x aroma olejová masáž (30 min), 1x podvodní masáž (20 min), 1x reflexní masáž chodidel (30 min), 1x masáž lávovými kameny (45 min) 8 nocí: 1x hydromasážní koupel + suchý zábal (20 min), 1x aromaterapeutická perličková koupel, 2x klasická masáž (30 min), 1x aroma olejová masáž (30 min), 2x podvodní masáž (20 min), 1x reflexní masáž chodidel (30 min), 1x masáž lávovými kameny (45 min) U pobytů 7 a více nocí poskytujeme bonus zdarma: hydromasážní koupel Aphrodite + suchý zábal 20 min - mystická koupel
UPOZORNĚNÍ
Uvedené ceny platí pro pobyty na min. 2 noci. Přesná cena pobytu Vám bude sdělena dle dané poptávky.
CELKOVÁ KAPACITA
Orientační kapacita: Hotel Aphrodite: 21/2 superior + 21/1 + 4/2 comfort Hotel Aphrodite Palace: 111 pokojů (31 De Luxe + 17 Superior + 37 Comfort) Hotel Malá Fatra: 19/2 a 7/1 pokojů Vila Margaréta: 7 pokojů
REKREAČNÍ POPLATEK
1 €/osoba/den
AKČNÍ NABÍDKA
VELKOLEPÁ ANTICKÁ ARCHITEKTURA ● ODMĚŃTE SEBE S SVÉHO PARTNERA (PARTNERKU) LUXUSNÍM POBYTEM ● ZDARMA VSTUP DO TERMÁLNÍCH BAZÉNŮ, SAUNOVÉHO SVĚTA A NATURAL SPA
PROČ K NÁM ?
Proč SPA APHRODITE RAJECKÉ TEPLICE: - velkolepá antická architektura prostor, ve kterých se bazény nacházejí. - přírodní léčivá termální voda obsahuje ionty vápníku a hořčíku s blahodárnými účinky na pohybový a nervový aparát, a na celkovou relaxaci organismu. - vše pod jednou střechou - ubytování - stravování i wellness. - výborné možnosti na turistiku - Velká Fatra, Malá Fatra, Strážovská vrchy, Súlovské vrchy. - množství kulturních a historických památek - Lietavský hrad, Budatínský hrad, Kunerádský zámek, zřícenina Strečno, Čičmany (expozice lidové architektury), Rajecká Lesná (slovenský dřevěný betlém) aj.
KDE BUDETE SPÁT
Hotel Malá Fatra a) 1 a 2 - lůžkové pokoje COMFORT, Spr.+WC, SAT/TV, telefon, rádio, chladnička, většina pokojů balkon. Vila Margaréta a) 2 - lůžkové pokoje COMFORT některé s možností přistýlky, Spr.+WC, SAT/TV, telefon, rádio, chladnička, kuchyňský koutek. Hotel Aphrodite b) 1 - lůžkové pokoje COMFORT, Spr.+WC, telefon, SAT/TV, minibar, chladnička, fén, papuče a župan k zapůjčení, Wi-Fi, některé klimatizace. Některé 1 - lůžkové francouzský balkon. c) 2 - lůžkové pokoje SUPERIOR některé s možností přistýlky, Spr.+WC, telefon, SAT/TV, minibar, chladnička, fén, papuče a župan k zapůjčení, Wi-Fi, většina pokojů klimatizace, okno nebo francouzský balkon, g) Apartmán Aphrodite 2+2: ložnice s manželským lůžkem a obývací část s rozkládacím gaučem, SAT/TV, telefon s přímou volbou, minibar, lednice, fén, pantofle a župan. Wifi, klimatizace. Možnost až 2 přistýlek Hotel Aphrodite Palace d) 2 - lůžkové pokoje COMFORT (původní část hotelu), Spr.+WC, SAT/TV, telefon, trezor, chladnička, minibar, fén, papuče a župan k zapůjčení, stylový nábytek, rekonstruovaná koupelna. e) 2 - lůžkové pokoje SUPERIOR (nová část hotelu), Spr.+WC, SAT/TV, telefon, trezor, chladnička, minibar, fén, papuče a župan k zapůjčení, klimatizace, stylový nábytek, mramorová koupelna, manželské lůžko (180 x 200 cm) f) 2 - lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek DE LUXE (nové část hotelu), Spr.+WC, SAT/TV, telefon, trezor, chladnička, minibar, fén, papuče a župan k zapůjčení, klimatizace, stylový nábytek, mramorová koupelna, dvě velké postele (160x 200 cm). V případě požadavku na garantované specifikace (na konkrétní číslo pokoje, výhled nebo balkon) se platí doplatek ve výši 270 Kč / osoba/noc (platba v CK) 
VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
Areál lázní tvoří několik hotelů, Vodní a Saunový svět, luxusní bar Cabaret Aphrodite, kavárna Aphrodite, lobby bar Aphrodite Palace, konferenční prostory. Hotel APHRODITE - interiér hotelu v antickém stylu dodává hotelu netradiční atmosféru pohody a luxusu. Poskytuje jedinečný komfort kombinací ubytování a procedur poskytovaných pod jednou střechou. V hotelu Wi-Fi a výtah. Balneologické středisko v hotelu je vybavené nejmodernějšími diagnostickými a terapeutickými přístroji nabízí celou řadu procedur léčebného, relaxačního a zkrášlujícího charakteru. Hotel APHRODITE PALACE - v centru lázeňského městečka, proskleným koridorem jespojený přímo s koupelným domem Aphrodite, kde mají hosté všechny procedury. Hotelu dominuje velkolepá stylová lobby a restaurace zdobená mramorem, onyxem, 24 karátovým zlatem. Koncept restaurace Aphrodite Palace vznikl za asistence jednoho z nejlepších slovenských šéfkuchařů Mariána Fila ze zámku Afrodita Čereňany. V hotelu Wi-Fi a výtah. Hotel MALÁ FATRA - příjemné ubytování v lázeňském parku a v blízkosti hotelu Aphrodite. Wi-Fi zdarma v lobby, výtah, restaurace Malá Fatra na přízemí. Vila MARGARÉTA - příjemné menší ubytování v blízkosti centra Rajeckých Teplic. Areál vilky má zahrádku, malé jezírko a altánek, parkování. Stravování v restauraci hotelu Malá Fatra. TERMÁLNÍ BAZÉNY: vnitřní a venkovní bazény s přírodní léčivou termální vodou obsahující ionty vápníku, hořčíku s blahodárnými účinky na pohybový aparát stejně jako na celkovou relaxaci organismu. Příjemný dojem dodává velkolepá antická architektura prostorů, ve kterých se bazény nacházejí. • Léčebný / relaxační bazén (vnitřní) - menší relaxační bazén o teplotě 37 - 38 ° C • Rehabilitační / plavecký bazén (vnitřní) - větší bazén s teplotou vody 30,5 - 31,5° C na plavání, množství trysek, hydromasážní pult. • Klidový bazén (venkovní) - sedací kruhový bazén s antickým altánkem, masážní trysky, teplota vody 36-38°C. Bazén je propojený výplavem s vnitřním areálem. • Rekreační / plavecký bazén (venkovní) 25 m dlouhý s teplotou vody 26-28°C, uprostřed nádherné antické architektury. • Turecká koupel (venkovní) - celotělová střídavá koupel v horké a studené vodě v termální vodě na posílení srdečního systému. • Rodinný bazén pod skálou (venkovní) - s teplotou vody 34 - 35°C, je zde povoleno používání plaveckých pomůcek NATURAL SPA vnitřní část: Kneipova šlapací koupel, infrasauna, relaxační výplavový bazén (přírodní termální voda s teplotou 35°-36°C), Relax akvárium (oddychová zóna), Relax panorama (oddychová zóna) venkovní část: Natural horký bazén (teplota vody 40°C), Natural studený bazén (20°-25°C), ledový bazén (10°-12°C), Biosanárium, Kelo ritual sauna, Natural reflexní chodník, SAUNOVÝ SVĚT: komplex saun a parních lázní v atraktivních a orientálně laděných prostorách: tepidarium, arabská sauna, solná sauna, bylinková sauna, mentolová sauna, finská sauna, ochlazovací bazén, relaxační místnost
FORMA STRAVY
snídaně nebo polopenze - dle typu pobytu. Možnost dokoupení večeří (bufet v restauraci Aphrodite Palace, menu v restauraci Malá Fatra) za doplatek v CK. Hosté hotelu Aphrodite a Aphrodite Palace se stravují v restauraci Aphrodite Place (snídaně a večeře bufet). Hosté hotelu Malá Fatra, Vila Flóra a Margaréta se stravují v restauraci hotelu Malá Fatra (snídaně bufet, večeře výběr z menu).
POBYT S DÍTĚTEM
Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko a STRAVU ZDARMA. Dětská postýlka na ověření zdarma.
MOŽNOST KOUPÁNÍ
VODNÍ SVĚT s termální minerální vodou v areálu lázní. Letní termální koupaliště LAURA (600 m).
POLOHA UBYTOVÁNÍ
Lázně Rajecké Teplice leží cca 15 km jižně od Žiliny, v údolí řeky Rajčianky, obklopené Súlovským pohořím, Strážovskou hornatinou a Malou Fatrou. K léčbě se využívá: Přírodní léčivá voda - termální rájecká voda je klasifikovaná jako přírodní léčivá, středně mineralizovaná, hypotonická, hydrogenouhličitanová s vápníkem a hořčíkem. Léči choroby pohybového ústrojí, zápalové onemocnění centrálního nervového systému, nervově-svalové degenerativní nemoci, nemoci z povolání – onemocnění kostí, kloubů, svalů a šlach Pitné kúry - dlouhodobé pití tohoto „elixíru mladosti“ příznivě působí na metabolismus a detoxikaci. Bahenní zábaly - horské bio bahno působí na léčbu pohybového aparátu. Klimatické podmínky - vhodné na léčení
NEPŘEHLÉDNĚTE
Pobyt se snídaní začíná nástupem od 14.00 hod a snídaní druhý den ráno. Pobyty s polopenzí začínají nástupem od 14:00 hod a večeří od 18.00 hod v den příjezdu. Všechny pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11:00 hod v den odjezdu. U pobytu Relax Classic mohou být načasovány procedury už v den příjezdu od 17:30 hod, prosíme o brzký nástup na pobyt. Zmeškaná procedura se nenahrazuje. V den odjezdu je možné využít Termální bazény a Saunový svět do 14:00 hod hod bez doplatku. V případě překročení 14:00 hod bude účtován doplatek: 0,30 Eur/minuta, tj. každá začatá minuta při výstupu ze šatny.
URČITĚ OCENÍTE
Proč SPA APHRODITE RAJECKÉ TEPLICE: - velkolepá antická architektura prostor, ve kterých se bazény nacházejí. - přírodní léčivá termální voda obsahuje ionty vápníku a hořčíku s blahodárnými účinky na pohybový a nervový aparát, a na celkovou relaxaci organismu. - vše pod jednou střechou - ubytování - stravování i wellness. - výborné možnosti na turistiku - Velká Fatra, Malá Fatra, Strážovská vrchy, Súlovské vrchy. - množství kulturních a historických památek - Lietavský hrad, Budatínský hrad, Kunerádský zámek, zřícenina Strečno, Čičmany (expozice lidové architektury), Rajecká Lesná (slovenský dřevěný betlém) aj.
POBYT S DĚTMI
Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko a STRAVU ZDARMA. Dětská postýlka na ověření zdarma.
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Atis a.s. IČO: 25351117
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...