Kdykoliv Kamkoliv

SOREA ĽUBOVŇA - Stará Ľubovňa - Ľubovnianske kúpele

kufr

Termín:29.09. (Čt) - 01.10. (So) 2022

změnit termín

Délka pobytu:3 dny, 2 noci

ID hotelu:994423

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 2 480 Kč

Stravování
polopenze
KDE BUDETE SPÁT
a) 2 - lůžkové pokoje s přistýlkou, Spr+WC, SAT/TV, telefon, balkon- ECONOMY b) 2 - lůžkové pokoje s přistýlkou, Spr+WC, SAT/TV, telefon, balkon - STANDARD (za příplatek) Pokoje na ověření. Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel zde. Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK Atis standardně nabízí.
VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
klientům hotelu SOREA ĽUBOVŇA jsou k dispozici 2 restaurace, 1 denní a 1 noční bar, kavárna, kongresový sál, společenská místnost, biliár, stolní tenis, víceúčelový sportovní areál (tenis, volejbal, basketbal, minifotbal) půjčovna lyží a horských kol, krytý bazén (16 x 8 m), fitcentrum, vířivka, sauna, rašelinové zábaly, mořská aerosolová koupel, klasické i podvodní masáže aj.
FORMA STRAVY
Polopenze.
Možnost dokoupení obědů (servírované s možností výběru) za příplatek v CK.
TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY
Program akcí na hradě a ve skanzenu Ľubovňa najdete ZDE !
DALŠÍ SLUŽBY
Bez záruky: sauna: 8,- €uro/1,5 hod částečná masáž: 15,- €uro /20 min horské kolo: 3,-€uro/ půl dne biliár: 4,-€uro/hod Hotel nabízí denně animační PROGRAM a fakultativní výlety (v letní sezonu, ve vypsaných termínech), např: -půldenní výlet na Ľubovniansky hrad a skanzen spojený s prohlídkou města Stará Ľubovňa -celodenní výlet na Pieniny a Červený Kláštor -celodenní výlet do Nowého Targu a Zakopaného (Poľsko) -celodenní výlet do Bardejova a Bardejovských kúpeľov -půldenní výlet do lázní Vyšné Ružbachy -informativní vycházky po okolí -taneční večírky
POBYT S DĚTMI
Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA. REKREAČNÍ POBYT: Jedno dítě od 3 do 7,99 let na přistýlce nebo bez nároku na lůžko s polopenzí ZDARMA (v doprovodu 2 plně platících dospělých na pokoji). V pokoji 1/2+1 v doprovodu 2 dospělých osob povoleno: 1x dítě od 3 do 7,99 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA a 1x dítě do 2,99 let bez lůžka a stravy ZDARMA. V pokoji 1/2+0 v doprovodu 2 dospělých osob povoleno: 1x dítě od 3 do 7,99 let bez lůžka s polopenzí ZDARMA a 1x dítě do 2,99 let bez lůžka a stravy ZDARMA. Dětská postýlka za příplatek na místě - nutno objednat předem.
MOŽNOST KOUPÁNÍ
hotelový krytý hotelový bazén o rozměrech 16 x 8 x 1,3 m. - za příplatek na místě. Termálně minerální koupaliště a bazén v Kúpeľoch Vyšné Ružbachy (24 km).
PARKOVÁNÍ
Nehlídané.
POBYT SE ZVÍŘETEM
10,- €uro/noc
POLOHA UBYTOVÁNÍ
Kongres+RELAX hotel** SOREA ĽUBOVŇA poskytuje širokou nabídku doplňkových sportovně-relaxačních služeb, které v kombinaci s nádherným okolím vytvářejí dokonalé podmínky pro oddech a relaxaci. Komplexně vybavený hotel** SOREA ĽUBOVŇA, je zasazen do čistého přírodního prostředí na pomezí Spišské Magury a Levočských vrchů, 7 km od Staré Ľubovně. Okolí patří ke klimaticky nejčistším oblastem Evropy!
NEPŘEHLÉDNĚTE
Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod a večeří od 18.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod poslední den pobytu. Při dokoupení obědů není možný oběd v den nájezdu a odjezdu .
PŘÍJEZD AUTEM
autem od Popradu přes Kežmarok a Starou Ľubovńu směr Bardejov, parkování u hotelu. Trasa Praha - Ľubovnianske kúpele: 613 km; Brno - Ľubovnianské Kúpele: 415 km; Ostrava - Ľubovnianske kúpele: 305 km. Mapka ZDE!
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
autobusem do Staré Ľubovně - 8 km, odtud místní linkou do zastávky Ľubovnianské kúpele (2 km). Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
PŘÍJEZD VLAKEM
vlakem do Staré Ľubovně (trať č. 185) - 8 km, odtud autobusem do zastávky Ľubovnianské kúpele (2 km). Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
SLEVY A VÝHODY
Na pobyt nelze uplatnit žádnou slevu!
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
RELAX POŽITEK - MINI BALÍČEK na 2 NOCI
(3dny/2noci, nástup libovolný) V termínech 2.1. - 1.4. a 6.4. - 3.5.2021 * 2x ubytování v DBL STD. * 2x polopenze (snídaně bufet, večeře servírované) * volný vstup do bazénu a fitness centra * dáreček na uvítanou * 1x relaxační perlička * 1x mořská koupel * 1x zábalová terapie (zábal z včelího vosku, rašelinový, bylinný detoxikační, parafinový , čokoládový), * fytoterapie (pití lečivých BIO čajů), * "Tak chutná Spiš" - každý pátek den specialit z regionu, * Wi-Fi. BONUSY: - SLEVA 30% do AQUA Relax centra v Hotelu SOREA TITRIS, Tatranská Lomnica - SLEVA 30% na vstup do Wellness URANIA v Hotelu SOREA URÁN, Tatranská Lomnica - SLEVA 30% na vstup do Wellness svět regenerace a oddychu v hotelu SOREA TRIGAN, Štrbské Pleso - SLEVA 20% do bowling centra SOREA HUTNÍK, Tatranské Matliare - SLEVA 30% na vstup do hotelového termálního bazénu v hotelu SOREA MÁJ, Liptovský Ján - SLEVA 30% na vstup do centra WELLNESS EUPHORIA v Hoteli SOREA SNP, Demänovská Dolina Slevy se vztahují na základní ceny.
PROGRAMOVÝ POBYT č.2
RELAX POŽITEK - MAXI BALÍČEK na 3 NOCI
(4dny/3noci, nástup libovolný) V termínech 2.1. - 1.4. a 6.4. - 3.5.2021 * 3x ubytování v DBL STD. * 3x polopenze (snídaně bufet, večeře servírované) * volný vstup do bazénu a fitness centra * dáreček na uvítanou * 1x relaxační perlička * 1x mořská koupel * 1x zábalová terapie (zábal z včelího vosku, rašelinový, bylinný detoxikační, parafinový , čokoládový), * fytoterapie (pití lečivých BIO čajů), * "Tak chutná Spiš" - každý pátek den specialit z regionu, * Wi-Fi. BONUSY: - SLEVA 30% do AQUA Relax centra v Hotelu SOREA TITRIS, Tatranská Lomnica - SLEVA 30% na vstup do Wellness URANIA v Hotelu SOREA URÁN, Tatranská Lomnica - SLEVA 30% na vstup do Wellness svět regenerace a oddychu v hotelu SOREA TRIGAN, Štrbské Pleso - SLEVA 20% do bowling centra SOREA HUTNÍK, Tatranské Matliare - SLEVA 30% na vstup do hotelového termálního bazénu v hotelu SOREA MÁJ, Liptovský Ján - SLEVA 30% na vstup do centra WELLNESS EUPHORIA v Hoteli SOREA SNP, Demänovská Dolina Slevy se vztahují na základní ceny.
PROGRAMOVÝ POBYT č.3
REKREAČNÍ POBYT (min. délka pobytu 2 noci, nástup libovolný) * ubytování dle zvoleného počtu nocí a kategorie pokoje * polopenze (snídaně - bufetové stoly, večeře servírované - o 3 chodech výběrem ze 3-4 menu vč. vegetariánského) BONUSY ZDARMA: - volný vstup na víceúčelové hřiště - Wi-Fi ve společenských prostorách - animace - parkování - úschova vlastních kol BONUSY: - SLEVA 30% do AQUA Relax centra v Hotelu SOREA TITRIS, Tatranská Lomnica - SLEVA 30% na vstup do Wellness URANIA v Hotelu SOREA URÁN, Tatranská Lomnica - SLEVA 30% na vstup do Wellness svět regenerace a oddychu v hotelu SOREA TRIGAN, Štrbské Pleso - SLEVA 20% do bowling centra SOREA HUTNÍK, Tatranské Matliare - SLEVA 30% na vstup do hotelového termálního bazénu v hotelu SOREA MÁJ, Liptovský Ján - SLEVA 30% na vstup do centra WELLNESS EUPHORIA v Hoteli SOREA SNP, Demänovská Dolina Slevy se vztahují na základní ceny.
PROGRAMOVÝ POBYT č.4
ČAROVNÝ VÍKEND (3dny/2noci, nástup libovolný) * 2x ubytování ve 2-lůžkovém pokoji STD. * 2x polopenze (snídaně bufet, večeře servírované) * dáreček na uvítanou * fytoterapie (pití lečivých BIO čajů) * denně vstup do bazénu a fitness centra * 2x za pobyt wellness služba dle volby klienta (relaxační perličková koupel, mořská aerosolová lázeň, infra sauna) * biliár * zapůjčení jízdního kola * Wi-Fi. BONUSY: - "Tak chutná Spiš" - každý pátek den specialit z regionu, - SLEVA 30% do AQUA Relax centra v Hotelu SOREA TITRIS, Tatranská Lomnica - SLEVA 30% na vstup do Wellness URANIA v Hotelu SOREA URÁN, Tatranská Lomnica - SLEVA 30% na vstup do Wellness svět regenerace a oddychu v hotelu SOREA TRIGAN, Štrbské Pleso - SLEVA 20% do bowling centra SOREA HUTNÍK, Tatranské Matliare - SLEVA 30% na vstup do hotelového termálního bazénu v hotelu SOREA MÁJ, Liptovský Ján - SLEVA 30% na vstup do centra WELLNESS EUPHORIA v Hoteli SOREA SNP, Demänovská Dolina Ostatní slevy a bonusy dle letní kampaně. Slevy se vztahují na základní ceny.
PROGRAMOVÝ POBYT č.5
RELAXAČNÍ POBYT (4dny/3noci, nástup libovolný) * 3x ubytování ve 2-lůžkovém pokoji STD. * 3x polopenze (snídaně bufet, večeře servírované) * volný vstup do bazénu a fitness centra * dáreček na uvítanou * 2x za pobyt wellness služba dle volby klienta (relaxační perličková koupel, mořská aerosolová lázeň, infra sauna) * 1x zábalová terapie (zábal z včelího vosku, rašelinový, bylinný detoxikační, čokoládový...), * fytoterapie (pití lečivých BIO čajů), * biliár * zapůjčení jízdního kola * Wi-Fi. BONUSY: - "Tak chutná Spiš" - každý pátek den specialit z regionu, - SLEVA 30% do AQUA Relax centra v Hotelu SOREA TITRIS, Tatranská Lomnica - SLEVA 30% na vstup do Wellness URANIA v Hotelu SOREA URÁN, Tatranská Lomnica - SLEVA 30% na vstup do Wellness svět regenerace a oddychu v hotelu SOREA TRIGAN, Štrbské Pleso - SLEVA 20% do bowling centra SOREA HUTNÍK, Tatranské Matliare - SLEVA 30% na vstup do hotelového termálního bazénu v hotelu SOREA MÁJ, Liptovský Ján - SLEVA 30% na vstup do centra WELLNESS EUPHORIA v Hoteli SOREA SNP, Demänovská Dolina Ostatní slevy a bonusy dle letní kampaně. Slevy se vztahují na základní ceny.
LYŽOVÁNÍ
přímo u hotelu jsou lyžařské vleky (4 vleky, celkem až 2 400 m). Část sjezdovek je osvětlených pro večerní lyžování a jsou vzájemně propojené, část je uměle zasněžovaná! Zimní sezóna zde trvá až 150 dní! V okolí výborné podmínky pro běžkaře. K dispozici půjčovna lyžařské výstroje, ski servis, lyžařská škola a školka a škola snowboardingu.
CELKOVÁ KAPACITA
566 lůžek a 305 přistýlek
REKREAČNÍ POPLATEK
1,-€uro/osoba/noc
URČITĚ OCENÍTE
PROČ k NÁM? V bezprostřední blízkosti lyžařských vleků! Klidné prostředí - nádherná příroda s nejčistějším vzduchem! Nadstandardní vybavení pro rodiny s dětmi! Vynikající kuchyně a milý personál! Množství fakultativních výletů s vlastním animátorem!

SOREA ĽUBOVŇA - Stará Ľubovňa - Ľubovnianske kúpele

destinace: Slovenská republika, Východní Slovensko, Stará Ľubovňa - Ľubovnianske kúpele

termín:29.09. (Čt) - 01.10. (So) 2022 (3 dny, 2 noci) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Polopenze

SOREA ĽUBOVŇA - Stará Ľubovňa - Ľubovnianske kúpele
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Atis a.s. IČO: 25351117
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...