Kdykoliv Kamkoliv

Hotel Patria ****

kufr

Termín:26.09. (Ne) - 28.09. (Út) 2021

změnit termín

Délka pobytu:3 dny, 2 noci

ID hotelu:466562

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 5 500 Kč

TripAdvisor cestovatelské recenze
Teplota vzduchu: 0 °CVýška sněhu: 0 cm
Poloha
Exkluzivní hotel PATRIA**** je situován na severním břehu Štrbského Plesa a je považován za nejkrásnější hotel Vysokých Tater. Okolí hotelu PATRIA poskytuje nepřeberné možnosti pro relaxaci, odpočinek a sport. Štrbské Pleso, nejvýše položená turisticky-léčebná osada ve Vysokých Tatrách, je významné centrum turismu a zimních sportů (zejména pro severské disciplíny) ležící cca 30 km západně od Popradu. Rozkládá se na jižním břehu jezera Štrbské Pleso v nadmořské výšce 1 346 m. .
Vybavení
v hotelu PATRIA je klientům k dispozici Slnečná restaurace, Lobby bar, vinotéka, Varta club (biliár, bowling), dětské hřiště v prostoru před Vatra clubem, kongresové prostory, dětská herna Sluníčko, stolní tenis, kadeřnictví, obchod se suvenýry, výtah, hlídané parkoviště, garáže. Cca 200 m od hotelu stylová restaurace KOLIBA PATRIA na břehu Štrbského plesa. Nové wellness centrum PATRIA AQUA PARADISE - ZDARMA vnitřní část: plavecký bazén, dětský bazén se skluzavkou, solná parní koupel, bylinková inhalace, eukalyptová parní koupel, římská parní koupel, sanárium, tepidárium, , whirlpool, masážní bazén, vodní cesta, skotské střiky, tropický déšť, přívalová sprcha, ledová jeskyně, odpočívárna s lehátky, bar, bylinné sanárium, lesní panorama, vodopád skok, horský déšť, horská bystřina, na patře: whirlpool a odpočívárna; venkovní část: prícepok - krbové kachle, finská srubová sauna, ochlazovací vodopád, peklo, whirlpool venkovní. Za příplatek různé druhy masáží. Plánek wellness centra k náhledu ZDE . Vstup do wellness pro děti do 16 let je povolený jen do původní části wellness (vč. bazénů). Do nové relaxační části je povolen vstup od 16 let. Pod skokanskými můstky (od 300 m), tenisové kurty, bungie trampolíny a další letní atrakce a bungie jumping na věži obrovského můstku.
Ubytování
a)2 - lůžkové pokoje v 1. a 2. patře s možností dětské přistýlky pro dítě do 11,9 let ( rozkládací křeslo ), Spr.+WC, SAT/TV, telefon, rádio, minibar, fén, internet, župan pro dospělé. Balkon na dotaz a za příplatek (osoba/noc)b)2 - lůžkové pokoje s balkonem v 1.a 2. patře s možností dětské přistýlky pro dítě do 11,9 let ( rozkládací křeslo ), Spr.+WC, SAT/TV, telefon, rádio, minibar, fén, internet, župan pro dospělé. Pokoje LUX - po rekonstrukci - na ověření včetně ceny : c)2 - lůžkové pokoje LUX ve 3. patře a výše s možností dětské přistýlky pro dítě do 11,9 let (rozkládací křeslo), Spr.+WC, SAT/TV, telefon, rádio, minibar, fén, internet, župan pro dospělé. Příplatek za LUX / pokoj / noc. .Balkon na dotaz a za příplatek (osoba/noc)d)2 - lůžkové pokoje s balkonem LUX ve 3. patře a výše s možností dětské přistýlky pro dítě do 11,9 let (rozkládací křeslo), Spr.+WC, SAT/TV, telefon, rádio, minibar, fén, internet, župan pro dospělé. Dostupnost na ověření. Příplatek za LUX / pokoj / noc. Balkony jsou jen na jižní straně hotelu (směrem k jezeru) je jich cca 50%. Případně dle dostupnosti je možné tento typ pokojů domluvit až při příjezdu na recepci (za poplatek hrazený na místě).
Stravování
polopenze
DALŠÍ MOŽNOSTI - LÉTO
okolí hotelu PATRIA poskytuje nepřeberné možnosti na relaxaci, oddech i sport. V nedalekém sportovním areálu jsou tenisové kurty, trampolíny, dětská autodráha i bazén s čluny. Můžete sa rozhodnout pro vysokohorskou turistiku (i s horským vůdcem), horolezectví, cykloturistiku, jízdu na koni, paragliding, odvážným se nabízí bungeejumping z věže skokanského můstku, jsou zde i vhodné trasy na jízdu na kolečkových bruslích. 
Další služby
Informace o přijímání platebních karet (bez záruky): Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Mastercard, Maestro, Amex.
Dítě
Jedno dítě do 2,99 let na přistýlce se snídaní ZDARMA a jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko se stravou ZDARMA Jedno díte 3 - 11,99 let na přistýlce pouze za cenu stravy. Dítě zdarma a dětská cena na přistýlce jen v doprovodu 2 plně platících osob na pokoji.
Parkování
hlídané parkoviště před hotelem v ceně pobytu ; Garáž: 15,-€/den - nutno objednat předem, platba na místě.
POBYT SE ZVÍŘETEM
25,- €/den a pouze v pokojích v 1. a 2. patře. Pobyt se psem povolen pouze s platným očkovacím průkazem, (pes nesmí do wellness a stravovacích středisek).
POZNÁMKA
pobyt začíná nástupem od 15.00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. V případě rozšíření na polopenzi začíná pobyt večeří od 18.00 hod v den příjezdu. Končí snídaní do 10.00 a uvolněním pokoje do 12.00 hod v den odjezdu. Všechny prostory hotelu a pokoje jsou nekuřácké! Kouření povoleno jen na vyhrazených místech!
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
RELAXAČNÍ POBYT U ŠTRBSKÉHO PLESA (min. 2 noci, nástup libovolný): - ubytování v pokojích v 1. nebo 2. patře hotelu - bufetová polopenze - denně vstup do hotelového bazénu vč. dětského BONUS ZDARMA: - denně vstup do Wellness Patria AQUA PARADISE - děti mají vstup povolen ve vyhrazeném čase a v doprovodu dosp. osoby - denně vstup do fitness - stolní tenis - Wi-Fi - parkování
VÁNOCE
V ceně vánočního příplatku je zahrnuta štědrovečerní večeře - výběr z menu. Vánoční pobyt není možné zakoupit bez vánočního příplatku.
CELKOVÁ KAPACITA
160 pokojů
DÁLE PRO VÁS
ZDARMA: denně vstup do PATRIA AQUA PARADISE a hotelového krytého bazénu, stolní tenis, Wi-Fi, úschova vlastních lyží a kol, župan pro dospělé, SKI bus v zimě.
REKREAČNÍ POPLATEK
1,50€/osoba od 2 let. 

Součástí uhrazeného místního (rekreačního) poplatku je i POJIŠTĚNÍ NA HORY pro dospělou osobu. Osobám neplatícím rekr. poplatek (děti, senioři) doporučujeme připojištění v rámci rezervace pobytu.

AKČNÍ NABÍDKA
ZDARMA vstup do PATRIA AQUA PARADISE a HOTELOVÉHO KRYTÉHO BAZÉNU.
Proč k nám?
Proč hotel PATRIA Štrbské Pleso - PATRIA AQUA PARADISE - nejkrásněji položené WELLNESS ve Vysokých Tatrách (vstup zdarma) - nová venkovní část - Ideální poloha na břehu Štrbského Plesa! - 15 m plavecký bazén - ZDARMA!
PŘÍJEZD AUTEM
Autem příjezd po silnici E 50 (od Žiliny přes Ružomberok -Lipt. Mikuláš-Poprad) odbočit směr Tatranská Štrba - Štrbské Pleso (č.538). Parkování u hotelu (popř. garáž). GPS souřadnice: 49° 7' 29.110279" N; 20° 3' 39.6493149" E Motoristům doporučujeme výhodnou přepravu osobního vozidla do Tater AUTOVLAKEM.
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
autobusem z Popradu nebo ze Štrby na Štrbské Pleso - 800 m Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
PŘÍJEZD VLAKEM
vlakem TEŽ z Popradu přes Starý Smokovec nebo ze Štrby tzv. "zubačkou" do stanice Štrbské Pleso (1 km) dále dle směrovek k lyž. areálu. Ve Štrbě (Tatranská Štrba) zastavují i mezinárodní rychlíky z ČR! Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
Kód hotelu
H0673R21
UBYTOVÁNÍ
a)2 - lůžkové pokoje v 1. a 2. patře s možností dětské přistýlky pro dítě do 11,9 let ( rozkládací křeslo ), Spr.+WC, SAT/TV, telefon, rádio, minibar, fén, internet, župan pro dospělé. Balkon na dotaz a za příplatek (osoba/noc)
b)2 - lůžkové pokoje s balkonem v 1.a 2. patře s možností dětské přistýlky pro dítě do 11,9 let ( rozkládací křeslo ), Spr.+WC, SAT/TV, telefon, rádio, minibar, fén, internet, župan pro dospělé.

Pokoje LUX - po rekonstrukci - na ověření včetně ceny : 
c)2 - lůžkové pokoje LUX ve 3. patře a výše s možností dětské přistýlky pro dítě do 11,9 let (rozkládací křeslo), Spr.+WC, SAT/TV, telefon, rádio, minibar, fén, internet, župan pro dospělé.
Příplatek za LUX / pokoj / noc. .Balkon na dotaz a za příplatek (osoba/noc)
d)2 - lůžkové pokoje s balkonem LUX ve 3. patře a výše s možností dětské přistýlky pro dítě do 11,9 let (rozkládací křeslo), Spr.+WC, SAT/TV, telefon, rádio, minibar, fén, internet, župan pro dospělé. Dostupnost na ověření. Příplatek za LUX / pokoj / noc.

 Balkony jsou jen na jižní straně hotelu (směrem k jezeru) je jich cca 50%. Případně dle dostupnosti je možné tento typ pokojů domluvit až při příjezdu na recepci (za poplatek hrazený na místě).
VYBAVENÍ
v hotelu PATRIA je klientům k dispozici Slnečná restaurace, Lobby bar, vinotéka, Varta club (biliár, bowling), dětské hřiště v prostoru před Vatra clubem, kongresové prostory, dětská herna Sluníčko, stolní tenis, kadeřnictví, obchod se suvenýry, výtah, hlídané parkoviště, garáže. Cca 200 m od hotelu stylová restaurace KOLIBA PATRIA na břehu Štrbského plesa. Nové wellness centrum PATRIA AQUA PARADISE - ZDARMA vnitřní část: plavecký bazén, dětský bazén se skluzavkou, solná parní koupel, bylinková inhalace, eukalyptová parní koupel, římská parní koupel, sanárium, tepidárium, , whirlpool, masážní bazén, vodní cesta, skotské střiky, tropický déšť, přívalová sprcha, ledová jeskyně, odpočívárna s lehátky, bar, bylinné sanárium, lesní panorama, vodopád skok, horský déšť, horská bystřina, na patře: whirlpool a odpočívárna; venkovní část: prícepok - krbové kachle, finská srubová sauna, ochlazovací vodopád, peklo, whirlpool venkovní. Za příplatek různé druhy masáží. Plánek wellness centra k náhledu . Vstup do wellness pro děti do 16 let je povolený jen do původní části wellness (vč. bazénů). Do nové relaxační části je povolen vstup od 16 let. Pod skokanskými můstky (od 300 m), tenisové kurty, bungie trampolíny a další letní atrakce a bungie jumping na věži obrovského můstku.
STRAVA
Polopenze formou bufetu. Při nízké obsazenosti hotelu (méně jak 15 osob) večeře výběrem ze 4 menu. Nabídka bezlepkové stravy: bezlepkový chléb při snídani, pokrmy zahuštěné solamylem. Speciální nabídka ale není.
KOUPÁNÍ
Hotelový krytý bazén (15 m). Celoroční termální aquapark "AQUACITY" v Popradu (32 km) - 3 venkovní bazény s termální vodou (28-38° C), relaxační, sedací a rekondiční bazény, 2 celoroční tobogány Twister a Černá díra, vodní fontány, hřiby, 2 kryté bazény BLUE DIAMOND bazény s holografickými "živými" obklady, nápojovými bary s posezením přímo ve vodě nebo u bazénu (oba bazény obsahují vysoce koncentrovanou minerální vodu a jsou nejcennějšími klenoty v koruně AquaCity), masážní trysky, bublinkové lavičky a protiproudy pro kondiční plavání, odpočinkové a relaxační prostory s nápojovými bary, kryté relaxační bazény Blue Sapphire s chromoterapií (léčba světlem), masážní trysky a lehátka, perličková koupel. Krytý 50-ti metrový plavecký bazén olympijských rozměrů, krytý dětský bazén, parní sauny. Vitální svět AquaCity - 6 uklidňujicích saun, které využívají aromaterapii na pozadí smyslné hudby, klasická finská sauna, parní sauna, sněhová jeskyně, ochlazovací bazén, inhalační místnosti (květinová, bylinková, eukalyptová, solná), tepidárium a kaldárium, masážní vířivka, vodní cesta a masážní sprcha, tropický a arktický déšť. Thermal park VRBOV (42 km) plavecký bazén 35 m dlouhý (26°C), sedací bazén s masážními tryskami (38°C), relaxační bazén (30°C), bazén Motýl s termální vodou (36-38°C), dětské bazény. Termální voda má dobré účinky na pohybové, nervové a dýchací ústrojí, nemoci srdce. Nejmodernější aquapark na Slovensku TATRALANDIA s termální vodou a celoročním provozem v Liptovském Mikuláši (53 km).
POLOHA
Exkluzivní hotel PATRIA**** je situován na severním břehu Štrbského Plesa a je považován za nejkrásnější hotel Vysokých Tater. Okolí hotelu PATRIA poskytuje nepřeberné možnosti pro relaxaci, odpočinek a sport. Štrbské Pleso, nejvýše položená turisticky-léčebná osada ve Vysokých Tatrách, je významné centrum turismu a zimních sportů (zejména pro severské disciplíny) ležící cca 30 km západně od Popradu. Rozkládá se na jižním břehu jezera Štrbské Pleso v nadmořské výšce 1 346 m. .
VELIKONOCE
VELIKONOČNÍ POBYT ( min. 3 noci, nástup čt - pá): - ubytování s bufetovou polopenzí - denně vstup do hotelového bazénu vč. dětského BONUS ZDARMA: - denně vstup do Wellness Patria AQUA PARADISE - děti mají vstup povolen ve vyhrazeném čase a v doprovodu dosp. osoby - denně vstup do fitness - stolní tenis - Wi-Fi - parkování
LYŽOVÁNÍ
AKTUÁLNÍ INFORMACE Z HORSKÝCH STŘEDISEK a provozní informace o lanovkách : http://www.vt.sk/?id=247 lyžařský areál  ŠTRBSKÉ PLESO (500 m - hotelový SKIbus) až 1825 m n. m., 3 sedačkové lanovky a 3 vleky, 6 sjezdovek s celkovou délkou cca 9 km (nejdelší trať Solisko I. 2500 m s převýšením 438 m ), všechny uměle zasněžovány. Dále lyž. škola a půjčovna lyž. vybavení aj. Vynikající podmínky pro běžkaře. Areál TATRANSKÁ LOMNICA (23 km) - až 2196 m n.m., cca 11,8 km sjezdovek, od loňské sezony nová 15-místná kabinová lanovka na Skalnaté Pleso a 2 km nových zasněžovaných tratí (středisko se za rok rozrostlo o 20%), celkem 2 kabinky, 3 sedačky a 2 vleky, dětský pás a dětská škola a školka, půjčovna lyžařského vybavení, úschovna lyží, ski servis, fun zona, freeride zona. Areál TATRANSKÁ LOMNICA se dělí na tyto vzájemně propojené části: • Tatranská Lomnica - Štart → 888 - 1173 m n.m. (6ti místná sedačka i kabinka) • Štart - Čučoriedky → 1173 - 1357 m n.m. (čtyřsedačka) • Štart - Skalnaté pleso → 1173 - 1772 m n.m. (15ti místná kabinka) • Skalnaté pleso - Lomnické sedlo → 1772 - 2196 m n.m. (2místná sedačka) • Tatranská Lomnica - buková hora → 907 - 1010 m. n. m.(8mi místná sedačka) V areálu najdete tyto sjezdovky: • Modré sjezdovky: Start západ (2 km), Start východ (850 m), Grand Slnečné (1,1 km), Javorová cesta (450 a 250 m), Buková hora západ (700 m) • Červené sjezdovky: Čučoriedky západ (880 m), Čučuriedky východ (960 m), Generál (1,3 km), Esíčka (1,3 km), Buková hora východ (700 m) • Černé sjezdovky: Lomnické sedlo (1,2 km) Další zimní aktivity ve Vysokých Tatrách:Hrebienok - sáňkování: upravovaná osvětlená 2,5 km dlouhá sáňkářská dráha z Hrebienka do S. Smokovce, vč. možnosti zapůjčení sáněk (v některých dnech i noční provoz). • běžecké lyžování v Tatranské Lomnici: cca 28 km tratí (Tatranská Lomnica Camp - 8610 m, Tatranská Lomnica Kolbisko - Tatranské Matliare 13 km , Tatranská Lomnica - Jamy 3 km, Chodník okolo jezera 3 km, Lyžařská cesta Buková 400 m) • zimní turistické chodníky • bruslení: v Tatr. Lomnici u tenisových kurtů • pochod na sněžnících • výjezd lanovkou na Lomnický Štít • Snowtubing - Hrebienok • Funtools - adrenalinové atrakce, které garantují výbornou zábavu i pro nelyžaře (skifox - ideální spojení lyžování a sáněk, snowbike - sněžné kolo s minilyžemi místo kol, snowscoot - mix mezi BMX a snowboardem)
DÁLE PRO VÁS (léto)
Doporučujeme DOKOUPENÍ AUTOBUSOVÉ DOPRAVY do VYSOKÝCH TATER v termínech 1.7. - 25.8.2018 Nástupní místa: Hlučín, Ostrava, Frýdek Místek, Třinec Cílová místa: Podbanské, Štrbské Pleso, Vyšné Hágy, Tatranská Polianka, Starý Smokovec, Tatranská Lesná, Tatranská Lomnica, Tatranské Matliare, Vrbov Více informací, ceny a rezervace jízdenek ZDE. VÝLET ÚZKOKOLEJNÝM VLÁČKEM - Tatranská elektrická železnice spojuje Poprad přes Starý Smokovec (přestupní stanice TEŽ) se Štrbským Plesem a Tatranskou Lomnicí. Byla otevřena v roce 1908, na Štrbské Pleso se jezdí od roku 1912. Na trati dlouhé 35,05 km se specifickým rozchodem kolejnic 1000 mm se překonává celkové převýšení 580 m
PROČ K NÁM ?
Proč hotel PATRIA Štrbské Pleso - PATRIA AQUA PARADISE - nejkrásněji položené WELLNESS ve Vysokých Tatrách (vstup zdarma) - nová venkovní část - Ideální poloha na břehu Štrbského Plesa! - 15 m plavecký bazén - ZDARMA!
KDE BUDETE SPÁT
a)2 - lůžkové pokoje v 1. a 2. patře s možností dětské přistýlky pro dítě do 11,9 let ( rozkládací křeslo ), Spr.+WC, SAT/TV, telefon, rádio, minibar, fén, internet, župan pro dospělé. Balkon na dotaz a za příplatek (osoba/noc)
b)2 - lůžkové pokoje s balkonem v 1.a 2. patře s možností dětské přistýlky pro dítě do 11,9 let ( rozkládací křeslo ), Spr.+WC, SAT/TV, telefon, rádio, minibar, fén, internet, župan pro dospělé.

Pokoje LUX - po rekonstrukci - na ověření včetně ceny : 
c)2 - lůžkové pokoje LUX ve 3. patře a výše s možností dětské přistýlky pro dítě do 11,9 let (rozkládací křeslo), Spr.+WC, SAT/TV, telefon, rádio, minibar, fén, internet, župan pro dospělé.
Příplatek za LUX / pokoj / noc. .Balkon na dotaz a za příplatek (osoba/noc)
d)2 - lůžkové pokoje s balkonem LUX ve 3. patře a výše s možností dětské přistýlky pro dítě do 11,9 let (rozkládací křeslo), Spr.+WC, SAT/TV, telefon, rádio, minibar, fén, internet, župan pro dospělé. Dostupnost na ověření. Příplatek za LUX / pokoj / noc.

 Balkony jsou jen na jižní straně hotelu (směrem k jezeru) je jich cca 50%. Případně dle dostupnosti je možné tento typ pokojů domluvit až při příjezdu na recepci (za poplatek hrazený na místě).
VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
v hotelu PATRIA je klientům k dispozici Slnečná restaurace, Lobby bar, vinotéka, Varta club (biliár, bowling), dětské hřiště v prostoru před Vatra clubem, kongresové prostory, dětská herna Sluníčko, stolní tenis, kadeřnictví, obchod se suvenýry, výtah, hlídané parkoviště, garáže. Cca 200 m od hotelu stylová restaurace KOLIBA PATRIA na břehu Štrbského plesa. Nové wellness centrum PATRIA AQUA PARADISE - ZDARMA vnitřní část: plavecký bazén, dětský bazén se skluzavkou, solná parní koupel, bylinková inhalace, eukalyptová parní koupel, římská parní koupel, sanárium, tepidárium, , whirlpool, masážní bazén, vodní cesta, skotské střiky, tropický déšť, přívalová sprcha, ledová jeskyně, odpočívárna s lehátky, bar, bylinné sanárium, lesní panorama, vodopád skok, horský déšť, horská bystřina, na patře: whirlpool a odpočívárna; venkovní část: prícepok - krbové kachle, finská srubová sauna, ochlazovací vodopád, peklo, whirlpool venkovní. Za příplatek různé druhy masáží. Plánek wellness centra k náhledu ZDE . Vstup do wellness pro děti do 16 let je povolený jen do původní části wellness (vč. bazénů). Do nové relaxační části je povolen vstup od 16 let. Pod skokanskými můstky (od 300 m), tenisové kurty, bungie trampolíny a další letní atrakce a bungie jumping na věži obrovského můstku.
FORMA STRAVY
Polopenze formou bufetu. Při nízké obsazenosti hotelu (méně jak 15 osob) večeře výběrem ze 4 menu. Nabídka bezlepkové stravy: bezlepkový chléb při snídani, pokrmy zahuštěné solamylem. Speciální nabídka ale není.
TIPY NA LETNÍ AKTIVITY
okolí hotelu PATRIA poskytuje nepřeberné možnosti na relaxaci, oddech i sport. V nedalekém sportovním areálu jsou tenisové kurty, trampolíny, dětská autodráha i bazén s čluny. Můžete sa rozhodnout pro vysokohorskou turistiku (i s horským vůdcem), horolezectví, cykloturistiku, jízdu na koni, paragliding, odvážným se nabízí bungeejumping z věže skokanského můstku, jsou zde i vhodné trasy na jízdu na kolečkových bruslích. 
POBYT S DÍTĚTEM
Jedno dítě do 2,99 let na přistýlce se snídaní ZDARMA a jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko se stravou ZDARMA Jedno díte 3 - 11,99 let na přistýlce pouze za cenu stravy. Dítě zdarma a dětská cena na přistýlce jen v doprovodu 2 plně platících osob na pokoji.
MOŽNOST KOUPÁNÍ
Hotelový krytý bazén (15 m). Celoroční termální aquapark "AQUACITY" v Popradu (32 km) - 3 venkovní bazény s termální vodou (28-38° C), relaxační, sedací a rekondiční bazény, 2 celoroční tobogány Twister a Černá díra, vodní fontány, hřiby, 2 kryté bazény BLUE DIAMOND bazény s holografickými "živými" obklady, nápojovými bary s posezením přímo ve vodě nebo u bazénu (oba bazény obsahují vysoce koncentrovanou minerální vodu a jsou nejcennějšími klenoty v koruně AquaCity), masážní trysky, bublinkové lavičky a protiproudy pro kondiční plavání, odpočinkové a relaxační prostory s nápojovými bary, kryté relaxační bazény Blue Sapphire s chromoterapií (léčba světlem), masážní trysky a lehátka, perličková koupel. Krytý 50-ti metrový plavecký bazén olympijských rozměrů, krytý dětský bazén, parní sauny. Vitální svět AquaCity - 6 uklidňujicích saun, které využívají aromaterapii na pozadí smyslné hudby, klasická finská sauna, parní sauna, sněhová jeskyně, ochlazovací bazén, inhalační místnosti (květinová, bylinková, eukalyptová, solná), tepidárium a kaldárium, masážní vířivka, vodní cesta a masážní sprcha, tropický a arktický déšť. Thermal park VRBOV (42 km) plavecký bazén 35 m dlouhý (26°C), sedací bazén s masážními tryskami (38°C), relaxační bazén (30°C), bazén Motýl s termální vodou (36-38°C), dětské bazény. Termální voda má dobré účinky na pohybové, nervové a dýchací ústrojí, nemoci srdce. Nejmodernější aquapark na Slovensku TATRALANDIA s termální vodou a celoročním provozem v Liptovském Mikuláši (53 km).
POLOHA UBYTOVÁNÍ
Exkluzivní hotel PATRIA**** je situován na severním břehu Štrbského Plesa a je považován za nejkrásnější hotel Vysokých Tater. Okolí hotelu PATRIA poskytuje nepřeberné možnosti pro relaxaci, odpočinek a sport. Štrbské Pleso, nejvýše položená turisticky-léčebná osada ve Vysokých Tatrách, je významné centrum turismu a zimních sportů (zejména pro severské disciplíny) ležící cca 30 km západně od Popradu. Rozkládá se na jižním břehu jezera Štrbské Pleso v nadmořské výšce 1 346 m. .
NEPŘEHLÉDNĚTE
pobyt začíná nástupem od 15.00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. V případě rozšíření na polopenzi začíná pobyt večeří od 18.00 hod v den příjezdu. Končí snídaní do 10.00 a uvolněním pokoje do 12.00 hod v den odjezdu. Všechny prostory hotelu a pokoje jsou nekuřácké! Kouření povoleno jen na vyhrazených místech!
URČITĚ OCENÍTE
Proč hotel PATRIA Štrbské Pleso - PATRIA AQUA PARADISE - nejkrásněji položené WELLNESS ve Vysokých Tatrách (vstup zdarma) - nová venkovní část - Ideální poloha na břehu Štrbského Plesa! - 15 m plavecký bazén - ZDARMA!
TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

VÝLETY A PROGRAMY VE VYSOKÝCH TATRÁCH
„Sbírejte zážitky, ne věci …“

Využijte nabídku jednodenních fakultativních výletů v oblasti Vysokých Tater, Pienin, Spiše, Oravy a Polska. Seznamte se s krásami národních parků a historických skanzenů. Užijte si splav řeky Dunajec na tradičních pltích nebo procházku v korunách stromů s výhledem na Belianské Tatry. Poznejte památky UNESCO na Spiši a projděte se nádvořím Spišského nebo Lubovnianského hradu, Levočí a Kežmarkem. Nasajte atmosféru královského Krakova nebo horského střediska Zakopané v Polsku. Po horské turistice se ponořte do léčivé minerální vody v termálech Vrbov. Mimo výlety můžete absolvovat nezapomenutelnou jízdu autoveteránem, zatancovat si nebo navštívit programové večery.


To vše můžete zažít při svém pobytu ATIS ve Vysokých Tatrách s„Bonusovou slevou ATIS 10%“.
Rozklikněte si níže uvedené odkazy s dalšími informacemi, kde se dozvíte, jak si rezervovat místa.
- UKÁZKA NABÍDKY NĚKTERÝCH VÝLETŮ
- RETROJÍZDA AUTOVETERÁNEM PŘI POBYTU ATIS
- PROGRAMOVÉ VEČERY PŘI POBYTU ATIS

______________________________________________________________

Okolí hotelu PATRIA poskytuje nepřeberné možnosti na relaxaci, oddech i sport. V nedalekém sportovním areálu jsou tenisové kurty, trampolíny, dětská autodráha i bazén s čluny. Můžete se rozhodnout pro vysokohorskou turistiku (i s horským vůdcem), horolezectví, cykloturistiku, jízdu na koni, paragliding, odvážným se nabízí bungeejumping z věže skokanského můstku, jsou zde i vhodné trasy na jízdu na kolečkových bruslích. 


POBYT S DĚTMI
Jedno dítě do 2,99 let na přistýlce se snídaní ZDARMA a jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko se stravou ZDARMA Jedno díte 3 - 11,99 let na přistýlce pouze za cenu stravy. Dítě zdarma a dětská cena na přistýlce jen v doprovodu 2 plně platících osob na pokoji.
TripAdvisor Cestovatelské recenze

2. z 8 hotelů v Štrbském Plesu

Vynikající
96
Velmi dobré
75
Průměrné
25
Špatné
12
Příšerné
8
Umístění
Kvalita spánku
Pokoje
Služba
Cena / kvalita
Čistota
oběd na venkovní terase
Stavili jsme se zde na oběd na venkovní terase. Obsluha trošku rozpačitá, ale ochotná a poměrně rychlá. Oběd velmi chutný, porce přiměřené. Poseděli jsme zde asi hodinku a bylo to velmi příjemné... celá recenze s možností překladu
Zdeněk D, Žatec, Česká republika, 01:44 22.08.2020
Pohodovy pobyt
Byli jsme na 3noci i s 8letym ditetem a celkovy dojem je velmi dobry. Ubytovani standartni,ciste kazdy den uklid a vymena rucniku. Vyborna bohata snidane a jeste lepsi bufetova vecere vse velmi... celá recenze s možností překladu
Jiri L, Olomouc, Česká republika, 22:46 05.11.2019
návrat po roce
Po roce , jsem opět do vašeho podniku a musím říct, že vše bylo bez problémů, velmi milá obsluha, jídla chutná, s rezervací nebyl problém přes e-mail. Mohu všem jen doporučit a jakmile budu opět na... celá recenze s možností překladu
Tomáš B, Česká republika, 04:24 15.04.2019

Hotel Patria ****

destinace: Slovenská republika, Vysoké Tatry, Štrbské Pleso

termín:26.09. (Ne) - 28.09. (Út) 2021 (3 dny, 2 noci) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Polopenze

Hotel Patria
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Atis a.s. IČO: 25351117
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...