Kdykoliv Kamkoliv

Lázně Nový Smokovec ***

kufr

Termín:04.11. (Pá) - 06.11. (Ne) 2022

změnit termín

Délka pobytu:3 dny, 2 noci

ID hotelu:659782

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 2 200 Kč

Poloha

Jsou situované v centru Tatranského národního parku přímo v turistickém centru v nadmořské výšce 1 010 m. Mají ideální polohu uprostřed jehličnatých lesů a od severu jsou obklopené velkolepými horskými štíty. Lázeňští hosté jsou ubytování v hotelech Branisko a Palace, které jsou od sebe cca 50 m. V hotelu Branisko se nachází nově vybudovaný vitální svět (parní sauna, eukalyptová sauna, infra sauna, tepidárium, vířivka, ledopád, kneippové lázně). Hotel Palace nabízí tyto služby: denní bar s kavárnou, jídelnu, 2 salónky, směnárnu, centrální trezor, taxi, organizování výletů a kulturní program. Procedury a relax služby se zajišťují v hotelu Branisko.

Poskytované procedury: Inhalační individuální léčba, léčebná tělesná výchova (dýchací cvičení, relaxační cvičení, individuální léčebná tělesná výchova), masáže, hydroterapie (perličková koupel, skotské střiky, vířivé koupele na horní a dolní končetiny, bazén sauna), elektroléčba a teploléčba (dia-dynamické proudy, diatermie, solux, ultrazvuk, magnetoterapie, hydrogalvan, biotron, rašelinové obklady), oxygenoterapie a plynové injekce.

POZNÁMKA: Procedury se poskytují denně mimo nedělí a svátků, dospělým a dětem od 18 let. Vstup do wellness je možný od 6 let.

V nejbližším okolí se nachází TrickLandia – nebudete věřit svým očím - doslova. Galerie TrickLandia je založena na trick-artu - umění optických iluzí. V prostorách rodinného zábavního parku najdete náměty ze slovenských pověstí a pohádek.

Ubytování

a) Pokoje MINI, MINI A s balkonem jen na některých pokojích a Klasik bez balkonu v hotelu Palace a Branisko. V pokoji MINI je lůžko s šířkou 140 cm, menší rozměr pokoje, vlastní sociální zařízení, trezor, TV, a Wi-Fi. V pokoji Klasik jsou dvě oddělená 2 lůžka vlastní sociální zařízení, trezor, TV a Wi-Fi. b) Pokoje Klasik Plus bez balkonu v hotelu Palace Grand, mají 2 lůžka, minibar, TV, trezor, vlastní sociální zařízení, župan fén a Wi-Fi. c) Pokoje Klasik A s balkonem v hotelu Palace a Branisko mají 2 lůžka, vlastní sociální zařízení, TV, trezor a Wi-Fi. d) Pokoje Klasik Plus s balkonem na některých pokojích v hotelu Palace, mají 2 lůžka vlastní sociální zařízení, sedací soupravu, rychlovarnou konvici, ledničku (případně kuchyňkou), TV, trezor a Wi-Fi. Pokoje Klasik A Plus s balkonem v hotelu Palace Grand, mají 2 lůžka, minibar, TV, trezor, vlastní sociální zařízení, župan fén a připojení k internetu. e) Pokoje Severka v hotelu Palace, mají 2 lůžka TV, Wi-Fi, umyvadlo, balkon s výhledem na Tatry, společnou koupenu a WC na chodbě.

Slevy

Děti 2–12 let na přistýlce mají slevu 40% u pobytů „Krásy Tater“ se snídaní i polopenzí.

BONUS: připojení na internet, tělocvična s fitness, knihovna, společenské hry a dětský koutek. Zajímavá sleva v restauraci Svišť. 50% sleva na dokoupené procedury (pobyt od 2 nocí). 15% sleva na vstup do AquaCity Poprad. Procedury se neposkytují v nedělí a o svátcích a poskytují se jen osobám, které už mají 18 let a více.

Cena zahrnuje

Léčebný pobyt Post Covid

vstupní a výstupní lékařská konzultace, vstupní a výstupní spirometrické vyšetření, 24 procedur po dobu pobytu (přesnou skladbu procedur určí lékař podle vašeho zdravotního stavu), vstup do RELAX zóny s bazénem.

Cena za osobu / 10 nocí s plnou penzí a programem. Nástup na pobyt je možný v pondělí, úterý a středu do 15:00 hod.

Děti 2–12 let na přistýlce mají slevu 40% u pobytů „Krásy Tater“ se snídaní i polopenzí.

BONUS: připojení na internet, tělocvična s fitness, knihovna, společenské hry a dětský koutek. Zajímavá sleva v restauraci Svišť. 50% sleva na dokoupené procedury (pobyt od 2 nocí). 15% sleva na vstup do AquaCity Poprad. Procedury se neposkytují v nedělí a o svátcích a poskytují se jen osobám, které už mají 18 let a více.

Cena nezahrnuje
  • Oběd dospělý
  • Jednolůžkový pokoj
  • Rekreační poplatek
  • Parkovné

Lázně Nový Smokovec ***

destinace: Slovenská republika, Vysoké Tatry, Nový Smokovec

termín:04.11. (Pá) - 06.11. (Ne) 2022 (3 dny, 2 noci) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Snídaně

Lázně Nový Smokovec
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: DCK Rekrea Ostrava s.r.o. IČO: 25379178
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...