Kdykoliv Kamkoliv

Za krásami východního Slovenska

kufr

Termín:04.08. (Út) - 09.08. (Ne) 2020

změnit termín

Délka pobytu:6 dní, 4 noci

ID hotelu:916983

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Dle programu

Cena vč. tax: 7 660 Kč 7 490 Kč

Harmonogram
1.den: Odjezd v nočních hodinách na Slovensko.    2.den: Příjezd do Levoče, návštěva Kostela sv. Jakuba s unikátním pozdně gotickým oltářem sv. Jakuba, který je s výškou 18,6 m nejvyšším svého druhu na světě. Návštěva Spišského hradu, který je od roku 1993 na seznamu památek světového kulturního dědictví (UNESCO). Návštěva malé obce Žehra, prohlídka kostelíka (UNESCO). Odjezd na ubytování. Nocleh.   3.den: Po snídani prohlídka Prešova, metropole Šariše a třetího největšího slovenského města. Zastávka v ohlídka nejstaršího dřevěného kostelíku v Hervartově (UNESCO) a odjezd do Bardějova (UNESCO). Prohlídka zachovalého centra. Odjezd do Svidníku, návštěva skanzenu, který představuje život Rusínů – východoslovanského etnika. Největším turistickým lákadlem okolí Svidníku je 14 nádherných dřevěných kostelíků (cerkví). Chrám v Ladomirovej (UNESCO). Odjezd na ubytování. Nocleh.  4. den: Snídaně. Odjezd do Medzilaboriec, rodiště rodičů Andyho Warhola. Možnost návštěvy Muzea moderního umění Andyho Warhola. Odjezd do Humenného, centra horního Zemplína. Prohlídka velmi působivého renesančního kostela ze 17. století. Návštěva skanzenu. Odjezd na ubytování. Nocleh.  5. den: Snídaně. Dnes nás přivítá město Košice se svými nejvýznamnějšími památkami. V Jasově navštívíme komplex kláštera a kostela Premonstrátů, který patří mezi nejskvostnější barokní památky na Slovensku. Návrat na ubytování. Nocleh.  6. den: Snídaně. Návštěva zámečku Betliar, který dostal podobu přepychového loveckého zámku šlechtické rodiny Andrássyovců. Návštěva Ochtinské aragonitové jeskyně, která je celosvětovým unikátem. Její výzdobu tvoří vzácné aragonitové krystalky rozličných tvarů a je právem zařazená do seznamu světového přírodního dědictví UNESCO. Návrat do ČR.  
V ceně zahrnuto
doprava autokarem   4 noclehy v hotelu **/*** se snídaní včetně pobytové taxy služby průvodce  pojištění podle zák. č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje: vstupné do objektů, cca. 50 EUR  
Abstrakt

Levoča – Spišský hrad – Žehra – Prešov – Hervartov – Bardějov – Svidník – Medzilaborce – Humenné – Košice – Jasov – Betliar - Ochtinská aragonitová jeskyně

Za krásami východního Slovenska

destinace: Slovenská republika, Poznávací zájezdy - Slovenská republika, Slovensko

termín:04.08. (Út) - 09.08. (Ne) 2020 (6 dní, 4 noci) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Dle programu

Za krásami východního Slovenska
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Čedok, a.s. IČO: 60192755
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...