Kdykoliv Kamkoliv

TURISTIKA SMALL ISLAND CROSSING

kufr

Termín:08.07. (St) - 15.07. (St) 2020

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:892788

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Dle programu

Cena vč. tax: 20 420 Kč

Ubytování
V hotelu dvoulůžkový pokoj "Standard"; v horské chatě pokoje vícelůžkové, společné sociální zařízení.
Stravování
V hotelu v ceně snídaně, v horské chatě polopenze.
Program
1. den - SAINT GILLES Přivítání na letišti, předání voucherů a transfer do St. Gilles. Možnost nákupu potravin na další dny. Ubytování v hotelu, nocleh (zůstanou zde zavazadla, která nepotřebujete během treku). 

2. den - LA NOUVELLE
Po snídani transfer do Col de Beliér, odtud již pěšky do horské vesničky La Nouvelle (cca 4 hodiny). Kreolská večeře, nocleh v horské chatě La Nouvelle. Zde se nachází malý obchod pro doplnění potravin. 

3. den - MARLA Po snídani výstup ke kráteru Mafate (cca 5 hodin) zvláštní, málo obydlenou krajinou s majestátními horami kolem. Večeře a nocleh v horské chatě Marla. 

4. den - CILAOS
Po snídani se vydáte na 7 - 8 hodin dlouhou cestu do jednoho z nejkrásnějších míst ostrova - Cilaos. Turistická trasa překračuje 2081 m vysoký vrchol Col de Taibit. Ubytování a nocleh v hotelu. 

5. den - CILAOS Snídaně, den k objevování okolí Cilaos s půvabnou horskou krajinou, údolími a horkými prameny. Návrat do hotelu, nocleh. 

6. den - CILAOS - ST. GILLES Snídaně, poté transfer na západní pobřeží ostrova. Ubytování v hotelu jako první noc; nocleh. 

7. den - ST. GILLES
Snídaně, den k relaxaci u moře, nocleh.

8. den - ST. DENIS Snídaně, transfer na letiště.
V ceně
- letenka vč. letištních tax

- uvítání na letišti, předání dokumentů k pobytu, telefonická asistence během pobytu (v angličtině, francouzštině)

- 5x ubytování ve dvojlůžkovém pokoji se snídaní v hotelu **

- 2x ubytování s polopenzí v horské chatě

- detailní program a podrobná mapa terénu

- transfer: letiště - Saint Gilles / Saint Gilles - Col des Boeufs / Cilaos - Saint Gilles / Saint Gilles - letiště
Příplatky
- pobytová taxa - v některých hotelích: .0,77 - 1,09 EUR / osoba / noc - platba v místě 
- cestovní pojištění:viz www.campana.cz/pojisteni
Povinné smluvní údaje
Pro uskutečnění zájezdu není nutný určitý počet osob. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Zájezd je zaměřený na turistiku, proto je třeba dobrá fyzická kondice. Časy odjezdu/odletu budou uvedeny v Informacích k odjezdu. Občanům EU stačí pro účast na zájezdu platný cestovní pas, očkování nejsou potřeba.
Doprava:
Letenka Praha – Reunion – Praha s jedním přestupem. Obecně platí, že čím dříve před odletem si letenku zarezervujete, tím je cena nižší. Můžeme nabídnout libovolně dlouhý pobyt i den odletu, přesnou cenu letenky sdělíme v okamžiku rezervace! Uvedená nabídka platí při využití nejvýhodnějšího tarifu. Počet míst je omezen.
Výlety:
Lodní výlety plavba podél západního pobřeží: On Le Grand Bleu: denní výlet (1 hodina): 17 € / osoba - při západu slunce (1hod 30 min) včetně koktejlu: 22 € / osoba On Le Safari Dauphin: - Dolphin Safari (2hod ): 28 € / osoba - “farniente cruise” včetně oběda: 36 € / osoba - při západu slunce: 30 € / osoba On Cat’ananas - půldenní výlet s obědem: 60 € / osoba - celodenní výlet s oběděm: 90 € / osoba Deep Sea Fishing rybolov na 10místech, profesionální posádka: polodenní – dopoledne: 92 € / osoba - polodenní – odpoledne: 80 € / osoba instruktor: 50 € Mountain Biking:transfer minibusem ze St Gilles do Piton Maïdo, výhled na impozantní Mafate a poté sjezd na horských kolech lesními stezkami skrz tamarínové lesy a cukrové plantáže až dolů k pobřeží: polodenní, s transferem a zapůjčením kola. 58 € / osoba Kanoe s profesionálním instruktorem: - polodenní: od 48 € / osoba - celodenní: 69 € / osoba - Canyon Maido: 34 € / osoba - kajak jump: 50 € / osoba - rafting, cano-raft, hydrospeed, kajak: 45 € / osoba Trekking s průvodcem - objevování přírody po turistických stezkách: - the Volcano, the Bélouve forest: 60 € / osoba - Mafate : 68 € / osoba 4x4 Wheeler Tours – když využijeme předností auta, poznáme ostrov z běžně používaných cest: - Le Dimitile, la Rivière des Remparts, Roche Plate, okolí sopky – celodenní výlet s obědem a nápoji: 92 € / osoba - vulkán a „wild south“: 100 € / osoba

TURISTIKA SMALL ISLAND CROSSING

destinace: Reunion, Poznávací zájezdy - Reunion, Reunion

termín:08.07. (St) - 15.07. (St) 2020 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Dle programu

TURISTIKA SMALL ISLAND CROSSING
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Campanatour, s.r.o. IČO: 62619012
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...