Kdykoliv Kamkoliv

USA, Mexiko na lodi Norwegian Sun ****

kufr

Termín:03.03. (Út) - 08.03. (Ne) 2020

změnit termín

Délka pobytu:6 dní, 5 nocí

ID hotelu:816638

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Plná penze

Cena vč. tax: 13 550 Kč 8 310 Kč

Trasa plavby
USA, Mexiko
Popis lodě

Výletní loď Norwegian Sun patří společnosti Norwegian Cruise Line. V roce 2001 poprvé vyplula na moře. V roce 2011 prošla loď kompletní rekonstrukcí. Na palubě vám bude k dispozici 953 člunů posádky.

Výrobní cena Norwegian Sun byla přibližně 330 mil. USD.

Informace o lodi
Nosnost lodě (v tunách): 78.309Délka lodě (v metrech): 258,47Šířka lodě (v metrech): 32Počet palub pro pasažéry: 9Celkový počet kabin: 968Maximální počet pasažérů: 1.9361 venkovní bazén, 1 bazén pro děti, 5 vířivek
Vybavení lodě
Na lodi je k dispozici: Restaurace a bary14 restaurací a 9 barů Cagney's Steakhouse, francouzská restaurace Le Bistro, italská restaurace La Cucina, Ramblas Tapas Bar & Restaurant s širokým výběrem tapas, restaurace Ginza Sushi Garden Café s rodinnými menu, které obsahují i dětské porce, cukrárna Carlo's Bake Shop Champagne Bar, bar a diskotéka Dazzles Nightclub, Sports Bar s živými sportovními přenosyZábavaDivadlo Stardust Kasino, videoherna Butiky, umělecká galerie Internetová kavárna, knihovna Kaple, která funguje i jako společenská místnost 3 společenské místnostiSport a odpočinekVenkovní bazén Oasis, 5 vířivek Sportovní hřiště, běžecká dráha Fitness centrum Wellness centrum Body Waves a salón krásy Dva golfové trenažéryPro dětiDětský areál Kid's Korner s filmy, počítači, tvořivou dílnou a odpočinkovou zónou Areál pro dospívající Teen Club s herními konzolemi, televizí, stolním hokejem a diskotékou Dětský bazén s klouzačkami, brouzdalištěm a dětskou vířivkou
Cena zahrnuje
Ubytování v kajutě vybrané kategorie
Přístavní poplatky
Zavazadlový a úklidový servis
Cena nezahrnuje
Dopravu do/z přístavu vyplutí, případné transfery. V případě zájmu zajistíme. Služby českého průvodce či delegáta Nápoje. Nadstandardní služby - prádelna, fotograf, internet, salón krásy, lékařské služby na lodi apod. Možnost doobjednání fotografických, internetových i lázeňských balíčků. Fakultativní výlety v navštívených přístavech.  Spropitné pro obsluhu na lodi: cca 16 USD/osoba/noc, pro hosty apartmá: cca 21 USD/osoba/noc. Stravu mimo loď. Cestovní pojištění a pojištění storna. Na vyžádání zajistíme. Vízum (pokud je vyžadováno).
Upozornění
Ceny jsou pohyblivé a uvedená cena je pouze orientační. Aktuální cena bude určena v okamžiku nezávazné rezervace. Pro účast na plavbě je nutné mít cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po ukončení plavby. Pro plavby navštěvující USA musí být pas biometrický. Pokud máte jakákoli zdravotní omezení, cestujete s kojenci nebo jste těhotná, ZDE si prosíme ověřte, že je pro Vás plavba vhodná a můžete ji absolvovat. Nabízíme možnost prodloužit vaši dovolenou na míru vašim přáním a potřebám, a to jak před plavbou, tak po plavbě. Nalodění (check-in) první den plavby končí 120 minut před plánovaným odplutím.
Program plavby
1. den,Port Canaveral (Orlando), USA, (připlutí: | odplutí: 16:00)2. den,Key West (Florida), USA, (připlutí: 12:00 | odplutí: 20:00)3. den,Relaxační den na moři4. den,Cozumel, Mexiko, (připlutí: 08:00 | odplutí: 17:00)5. den,Relaxační den na moři6. den,Port Canaveral (Orlando), USA, (připlutí: 07:00 | odplutí: )

USA, Mexiko na lodi Norwegian Sun ****

destinace: Plavby - Zaoceánské, USA

termín:03.03. (Út) - 08.03. (Ne) 2020 (6 dní, 5 nocí) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Plná penze

USA, Mexiko na lodi Norwegian Sun
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: PT Tours International, s.r.o. IČO: 24739740
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...