Kdykoliv Kamkoliv

Belgie-Holandsko

kufr

Termín:14.04. (St) - 18.04. (Ne) 2021

změnit termín

Délka pobytu:5 dní, 4 noci

ID hotelu:658367

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 8 541 Kč

Popis zájezdu

Brusel • Antwerpy • Haag • Aalsmeer • Alkmaar • Keukenhofen • Amsterdam 

1. den: odpoledne odjezd z Brna přes Prahu, Plzeň, Rozvadov a Německo do Belgie. Dobrá návaznost spojů i ze SR – trasa Žilina-Bratislava-Brno – rádi doporučíme.

 

2. den: časně ráno navštívíme hlavní město Belgie - BRUSEL. Během hodinové procházky uvidíte Královský palác, katedrálu, Galerii sv. Humberta, náměstí Grand Place, dále přejedeme pod mohutnou a impozantní molekulární stavbu ATOMIUM na okraj Bruselu. Dopoledne přejezd do ANTWERP, procházka po pobřeží řeky Šeldy. Prohlídka historického centra s katedrálou Sv. panny Marie. Dále příjezd do Holandska, do okolí HAAGU - MADURODAM, prohlídka světo-známého městečka holandských miniatur. Dále navštívíme největší přímořské lázně SCHEWENINGEN s procházkou podél mořského mola se spoustou obchůdků. Večer příjezd na ubytování nedaleko moře do hotelu, večeře, nocleh.

 

3. den: po snídani odjezd na tradiční sýrové trhy v ALKMAARU, kde se na náměstí uskuteční trhy a představení místních cechařů, k poslechu zahraje tradiční hudba, možnost zakoupení suvenýrů. Následuje prohlídka města i nedalekého velkého zahradnictví s možností nákupu. Odpoledne strávíme v nejkrásnější a největší květinové zahradě Evropy (32 ha) v KEUKENHOFENU s velkým množstvím nejrůznějších rostlin, záhonů a skleníků. Návrat na ubytování krásnými holandskými městy a vesničkami podél moře s návštěvou dalšího turistického přímořského letoviska ZANDVOORTU. Zde je možnost ochutnávky mořských plodů u stánků na pláži. Dále uvidíme areál závodního okruhu z formule 1. V rámci tohoto programu se seznámíte s budováním vodních hrází, odvodňováním přímořských oblastí Holandska, funkcí vodních nádrží a kanálů. Večeře, nocleh.

 

4. den: snídaně, návštěva ZAANSE SCHANS skanzenu s dřevěnými domy a větrnými mlýny ze 17. století. Uvidíte zde výrobu dřeváků, ochutnáte výborné sýry a můžete zakoupit holandské suvenýry. Poté zavítáme do místa v oblasti tulipánových polí, kudy projde a projede největší, evropský  květinový průvod, cca 50  alegorických vozů s dech beroucí květinovou výzdobou, doprovázený několika skupinami dechové hudby včetně mažoretek. Program pokračuje návštěvou soukromé firmy KATVOUD - výrobna sýrů a dřeváků s možností ochutnávky likérů a sýrů vč. nákupu. Zastávka u jezera MARKERMEER v rybářské vesničce VOLENDAM, procházka po přístavu a centru tohoto krásného skanzenového města. Poté přejezd do AMSTERDAMU. Procházka hlavní třídou Damrak, centrálním náměstím Dam, kolem Královského paláce atd. Projížďka lodí po kanálech v Amsterodamu. Procházka uličkami lásky, odjezd do ČR.

 

5. den: návrat přes Německo do ČR, dopoledne do Prahy a odpoledne do Brna.

Belgie-Holandsko

destinace: Nizozemí, Poznávací zájezdy - Nizozemí, Nizozemí

termín:14.04. (St) - 18.04. (Ne) 2021 (5 dní, 4 noci) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Polopenze

Belgie-Holandsko
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: CK Osvěta - Josef Sklenář IČO: 10261940
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...