Kdykoliv Kamkoliv

UP HOTEL BUDAPEST - Budapešť

kufr

Termín:26.03. (Ne) - 27.03. (Po) 2023

změnit termín

Délka pobytu:2 dny, 1 noc

ID hotelu:1046046

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 1 580 Kč

Stravování
snídaně
KDE BUDETE SPÁT
a) 1 a 2 - lůžkové pokoje SMART (18-23 m²), Spr. nebo vana + WC, Wi-Fi, set na přípravu kávy/ čaje b) 2 - lůžkové pokoje SUPERIOR (24-27 m²), Spr. nebo vana + WC, Wi-Fi, set na přípravu kávy/ čaje Pokoje na dotaz.
VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
recepce, lobby, bar, restaurace, Wi-Fi, sauny (finská a infrasauna), fitness se sluneční terasou, parkoviště
FORMA STRAVY
snídaně
MOŽNOST KOUPÁNÍ
Széchenyiho lázně (2,7 km) www.szechenyifurdo.hu Turecké lázně Király (cca 3,4 km) www.kiralyfurdo.hu Lázně Gellért (cca 4 km) www.gellertfurdo.hu Lázně na Markétině ostrově (cca 5,2 km). Prohlédněte si na krátkém videu ZDE AQUAWORLD (cca 13,2 km) - 17 vnitřních a venkovních bazénů, 180 m dlouhá horská řeka, 11 skluzavek s různou délkou, bazén s umělým vlnobitím, bazén pro milovníky surfování, skokanská věž a mnoho dalších atrakcí. POZN. Vstup na některé skluzavky a atrakce je omezen výškou dítěte.
PARKOVÁNÍ (informativní údaj)
hotelová podzemní garáž 7 000 HUF / auto / noc venkovní parkování 600 HUF/hodinu v pracovní dny mezi 8:00 a 22:00. Za parkování můžete platit u parkovacích automatů na ulici. Parkování na ulici je o víkendech zdarma, pokud pracovní den nepřipadne na víkend.
POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)
20 €/ noc, povoleno zvíře do 15 kg a jen ve vybraných pokojích ve 3. patře - nutno dopředu ověřit dostupnost pokoje.
POLOHA UBYTOVÁNÍ
Nový Up Hotel Budapest**** nabízí moderní ubytování, nachází se 300 m od Domu teroru (unikátní muzeum připomínající komunistickou dobu, je symbolem maďarské demokracie). Mezi oblíbené zajímavosti Budapešti patří Maďarská státní opera, stanice metra Keleti Pályaudvar a náměstí Hrdinů. Budapešť je uzlem všech zásadních tras v zemi, centrem průmyslu, obchodu a kultury a v neposlední řadě také bohatství a moci. Díky velkolepým budovám, eklektické architektuře vnitřního města a hvězdicovitým bulvárům se Budapešť může bez ostychu srovnávat s ostatními evropskými velkoměsty a není proto divu, že se jí přezdívá „perla Dunaje“. Můžete se kochat starobylými památkami připomínajícími zlatou éru Rakouska-Uherska, relaxovat ve slavných lázních nebo degustovat tradiční víno a pikantní klobásky v jednom z mnoha stylových barů. Zkrátka a jednoduše, v Budapešti si přijde na své opravdu každý. Budapešť oficiálně vznikla roku 1873 spojením 3 měst – Buda (na pravém břehu Dunaje s Budínským hradem), Pešť (na levém břehu, největší část města) a Óbuda (severní část města).
NEPŘEHLÉDNĚTE
Pobyt začíná nástupem od 15.00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusové nádraží Népligét (4,9 km)
PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakové nádraží Nyugati (1,4 km), vlakové nádraží Keleti (1,5 km) nebo vlakové nádraží Deli (4 km)
SLEVY A VÝHODY
SLEVA 15% ZA VČASNÉ KNIHOVÁNÍ 21 A VÍCE DNÍ PŘED NÁSTUPEM NA POBYT SLEVA 20% NA POBYTY OD 3 NOCÍ POZN. Slevy nelze vzájemně kombinovat.
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
POZNEJTE BUDAPEST - ubytování s bufetovou snídaní - Wi-Fi
CELKOVÁ KAPACITA
156 pokojů, 1 bezbariérový pokoj
REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)
cca 3 €/ noc
AKČNÍ NABÍDKA
NOVINKA ● Sleva 20% na pobyty od 3 nocí
URČITĚ OCENÍTE
Proč Up Hotel Budapest: - moderní chytrý hotel v centru Budapešti, v jedné z nejbarevnějších čtvrtí - v blízkosti Andrássyho ulice - domov historických kaváren, exkluzivních obchodů a Opery - v blízkosti městského parku Városliget - jeden z největších budapešťských parků, můžete obdivovat zámek Vajdahunyad, Muzeum výtvarného umění, Zoo a botanickou zahradu nebo strávit celý den v historické lázně Széchenyi.

UP HOTEL BUDAPEST - Budapešť

destinace: Maďarsko, Budapešť a okolí, Budapešť

termín:26.03. (Ne) - 27.03. (Po) 2023 (2 dny, 1 noc) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Snídaně

UP HOTEL BUDAPEST - Budapešť
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Atis a.s. IČO: 25351117
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...