Kdykoliv Kamkoliv

Hotel Panorama ***

kufr

Termín:19.10. (So) - 21.10. (Po) 2019

změnit termín

Délka pobytu:3 dny, 2 noci

ID hotelu:422205

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 2 200 Kč

Poloha
Hévíz je jedním z nejvýznamnějších lázeňských a turistických středisek Zadunají. Světoznámé jezero Hévíz je největší vodní hladinou termálního jezera v Evropě, které dělí necelých 7 km od Balatonu, největšího evropského sladkovodního jezera. V roce 1795 vytvořil hrabě Festetics György poprvé předpoklady k tomu, aby příchozí k tomuto termálnímu jezeru, známému již starým Římanům, dostali i ubytování a lékařskou péči. Město s významnou lázeňskou tradicí, neustále rozšiřující nabídku svých služeb a své kulturní zázemí, se těší vzrůstající popularitě. Účinky „divotvorného“ jezera se v první řadě projevují při léčení revmatických neduhů a chorob pohybového ústrojí.
Ubytování
Hotel má 208 dvoulůžkových pokojů, z toho 109 typu superior (po celkové rekonstrukci), 96 typu classic (po částečné rekonstrukci) a 3 apartmány (i pro tělesně postižené), v každém z nich je BTV, telefon a minibar resp. koupelna a balkon. V traktu je 54 dvoulůžkových a třílůžkových pokojů s umyvadlem a vanou či sprchou, ledničkou a BTV, společné WC na chodbě
Stravování
polopenze formou švédských stolů
Popis
Hotel Panoráma se nachází v centru Hévíz 100 m od termálního jezera a zároveň je spojen vytápenou chodbou k léčebného bazénu nacházající se v léčebném centru Szt. András (sv. András). Z vyšších pater hotelu se naskýtá nádherný výhled na město a na hory Keszthelyi.
Doprava
vlastní
Cena zahrnuje
ubytování s polopenzí na osobu a pobyt, polední polévkový bufet, denně 3-hodinový vstup do krytého bazénu (přímo spojen s hotelem) nebo do termálního jezera Hévíz, zapůjčení županu, WiFi POZOR: v termínech od 1.4.2019 a dále není v ceně pobytu zahrnut vstup do krytého bazénu nebo termálního jezera Hévíz. Je možné jej zakoupit v hotelu za 10,-Eur/osoba, 3-hodinový vstup.
Cena nezahrnuje
Povinné příplatky: pobytovou taxu splatnou v místě - 1,8Eur/osoba, den rok: 2019 21.4. - příplatek 800,-Kč 24.12. - příplatek 800,-Kč 31.12. - příplatek 2650,-Kč

Hotel Panorama ***

destinace: Maďarsko, Termální lázně, Lázně Hevíz

termín:19.10. (So) - 21.10. (Po) 2019 (3 dny, 2 noci) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Polopenze

Hotel Panorama
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Čestyl, s.r.o. IČO: 65852648
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...