Kdykoliv Kamkoliv

Penzion Boulevard City***-apartmány

kufr

Termín:30.11. (Út) - 01.12. (St) 2021

změnit termín

Délka pobytu:2 dny, 1 noc

ID hotelu:960567

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 1 500 Kč

Poloha

Navštívit Budapešť je „in“ - moderní pulsující metropole na Dunaji s dvoutisíciletou historií a bohatou kulturní tradicí stejně jako Praha a Vídeň připomíná společnou minulost  a stopy rakousko-uherského mocnářství. Bulváry, muzea a paláce nezapřou, že Budapešť má ráda secesi. Připomínkou mocné Uherské říše je slavný Maďarský parlament z přelomu 19. a 20. století, který byl postaven na pešťské straně Dunaje podle westminsterského vzoru ve snaze ukázat světu, že Uhersko je opravdová velmoc. V obdivuhodných interiérech této impozantní budovy uvidíte nejen novogotickou architekturu nejmohutnější maďarské stavby, ale také uherské korunovační klenoty - žezlo, jablko, meč a svatoštěpánskou korunu. V roce 1867 jí byl korunován císař František Josef I. na uherského krále.  Budapešť je ovšem i termálním rájem. Jako jediné velkoměsto nabízí relax ve více než padesáti lázeňských domech, napájených z více než osmdesáti vřídel a léčivých pramenů. Tradici lázeňství zde založili Turci. Za osmanské nadvlády v 16. a 17. století tu vznikly slavné lázně, z nichž jsou dodnes v provozu Rudas, Rácz, Király a Császár s jedinečnou orientální architekturou. Voda je vhodná pro nemoci dýchacího a zažívacího ústrojí, revmatické choroby, poruchy pohybového aparátu, zranění po úrazech, artritidu a neuritidu.  Lázně Széchényi v parku na konci Andrássyho bulváru patří k největším lázeňským komplexům v Evropě. Uvnitř neobarokního objektu z roku 1913 jsou termální koupele, vanové lázně, bublinkové a slané koupele a také tři velké bazény pod otevřeným nebem, které jsou díky horké vodě (samotný pramen má teplotu 74-75 °C) vyhledávané i v zimě.

Penzion se nachází v centru města, na klidném místě, jen 5 minut od Dunaje. Nespočet restaurací, obchodů i pamětihodností je v pěší vzdálenosti, všechny další významné památky jsou pohodlně dostupné městskou dopravou. 

Vybavení

snídaňová restaurace, terasa, dětský koutek, podzemní garáže, internet v celé budově.

Ubytování

stylově a útulně zařízené studia a apartmány. Studio pro 2 osoby – 1 místnost – manželské lůžko. Apartmá pro 4-6 osob -   55 m2 - kuchyňský koutek,  ložnice + obývací pokoj s rozkládací pohovkou,  koupelna nebo kuchyňský koutek, 2 ložnice, koupelna. Studia i apartmány mají vybavenou kuchyňku s ledničkou, pračku,  psací stůl.

Stravování

vlastní – studia  i apartmány mají vlastní kompletně vybavenou kuchyňku s ledničkou.

Cena zahrnuje

ubytování na 1 noc, bez stravy, Wi-Fi. Dětská postýlka na vyžádání je ZDARMA.

Cena nezahrnuje

 místní taxu 1,50 € / osoba a noc, parking v garáži penzionu 10 €/ den – platba na místě.

Příplatek za stravování:  snídaně Kč 230/osoba a den – lze zajistit v hotelové restauraci. Večeře Kč 420/menu 3 chody, lze zajistit v restauraci v těsné blízkosti hotelu.

Poplatky v hotelu: kauce 50 € / pobyt, závěrečný úklid 30 € / pobyt.

Penzion Boulevard City***-apartmány

destinace: Maďarsko, Budapešť

termín:30.11. (Út) - 01.12. (St) 2021 (2 dny, 1 noc) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Bez stravy

Penzion Boulevard City***-apartmány
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Bena Tour, s.r.o. IČO: 25709992
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...