Kdykoliv Kamkoliv

Řím a Vatikán - BBB - bus, bed, breakfast

kufr

Termín:12.07. (St) - 16.07. (Ne) 2023

změnit termín

Délka pobytu:5 dní, 4 noci

ID hotelu:181377

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Dle programu

Cena vč. tax: 5 990 Kč

Teplota vzduchu: 0 °CVýška sněhu: 0 cm
Poloha
Další z kolekce zájezdů BBB systému je určený pro ty, kteří si chtějí a umí zorganizovat svůj čas i o dovolené. Anebo pro ty, kteří jsou neradi příliš organizováni. Cestovní kancelář Vám umožní podílet se na programu, který si sami zvolíte. Řím je natolik rozmanitý, že vlastní program je zcela jistě jednou z možností jak poznat to co sami poznat toužíme. Někdo očekává, že pozná Řím jako kolébku křesťanství a někdo jej chce poznat jako Řím antický. Tento zájezd si dává za cíl umožnit Vám poznání jaké si zvolíte. A jaké to poznání bude, záleží nejen na Římu jako městě, ale také na Vás.
Program

1. den
Odjezd v odpoledních hodinách (Praha v 10.00, Jihlava 11.30, Brno 12.50, Znojmo 14.50) noční tranzit přes Rakousko, Venezii, Padovu a Florencii do Říma.
2. den
Před Římem se v autobuse občerstvíme. Stevard/ka – průvodkyně na palubě autobusu Vás nejen probudí, ale připraví Vám také občerstvení. A od této chvíle již můžeme být aktivní ve výběru dalšího programu. Po cestě do Říma se dovíme mnoho zajímavostí z Říma a určitě nám pomohou i typy na sestavení individuálního programu. Autobus nás zaveze do těsné blízkosti Vatikánu. Zde mohou vystoupit Ti, kteří začnou s prohlídkou tohoto mimistátu. Ti, kteří se rozhodnou pro poznání centra Říma nebo Antického Říma mohou vystoupit na stanici metra Laurentina, odkud je dělí od cíle jen minuty cesty metrem. Na večer se sejdeme v Římě na dohodnutém místě a průvodce se s námi vydá na cestu do místa ubytování. Na stanici příměstského metra nás bude čekat autobus. Společná cesta bude mít význam i pro další již samostatné cestování do místa ubytování. Ubytování je dle sezóny buď v mobil-homech v campu na předměstí Říma nebo v hotelu v okolí Říma. Mobil-homy jsou vybaveny sociálním zařízením. Hotelové ubytování má tří a dvoulůžkové pokoje s WC, koupelnou. Sbnídaně je podávána v hotelové restauraci.
3. den
Ráno, po snídani, se již individuálně vydáme autobusem a metrem (podle místa ubytování) do Říma a strávíme zde opět celý den. Jen na Vás bude volba programu. Antický Řím, Koloseum, Forum Romanum, Kapitol, Benátské nám., Trojánův sloup, fontána di Trevi, Španělské schody, náměstí Colonna, parlament, náměstí Navona. To je jen náhodný výčet toho co můžete zvolit pro tento den. Ubytování je na stejném místě.
4. den
Opět snídaně a poslední den v Římě. Stejně jako předchozí den se vypravíme do Říma a budeme si užívat. Někdo bude dohánět, co nestihl, někdo může trávit odpočinek rozjímáním v církevních stavbách a někdo si udělá čas na posezení při vynikající italské zmrzlině. Květinové náměstí, kde byl upálen Giordano Bruno, kostel Panny Marie nad Minervou, kde se nachází Michelangelo, to jsou jen mnohé z dalších typů. Navečer (cca v 18.00) se sejdeme u autobusu na smluveném místě a vydáme se na cestu zpět. Následuje noční tranzit po stejné trase do ČR.
5. den
Příjezd do ČR v dopoledních hodinách (Znojmo cca 10.00, Brna cca 11.40, Jihlava cca 13.00, Praha cca 14.30).
Cena:
bez ubytování 2990
Bus:
Doprava autokarem - odjezdová místa:
Bez příplatku: Znojmo, Pohořelice, Brno, Jihlava, Humpolec, Praha.
Za příplatek 300,- Kč: Hustopeče, Břeclav, Hodonín, Strážnice, Veselí nad Moravou, Uherské Hradiště.
CK si vyhrazuje právo na určení nástupního místa v případě příplatkových míst - min. počet osob 15.
Info:
Uvedené časy odjezdů jsou orientační a upřesňují se ve vydaných pokynech na cestu, které jsou zasílány e-mailem týden před odjezdem. Časy příjezdů jsou také orientační a mohou být ovlivněny mimo jiné dopravní situací na trase, zdržením na hranicích a jinými mimořádnými důvody (nemoc cestujících, drobné zdržení při opravách, apod.). V žádném případě je nelze brát jako závazné pro další dopravní návaznosti.
Nástupní místa
Praha, Brno, Znojmo, Jihlava/Pávov, Pohořelice
Cena zahrnuje
dopravu luxusním autobusem (WC s umyvadlem, polohovací sedadla, klimatizace, DVD, bufet s teplými i studenými nápoji, GPS)
služby stevarda/ky - průvodce
2x ubytování v třílůžkových pokojích/ mobil-homech (dvoulůžkový pokoj/ mobil-home za příplatek 500,- Kč/os./2 noci, jednolůžkový pokoj/ mobil-home za příplatek 1 300,-/os./2 noci)
2x snídani v místě ubytování
1x ranní občerstvení v busu
pojištění CK pro případ úpadku
Cena nezahrnuje
povinný příplatek za pobytovou taxu 180,-Kč/os.
pojištění léčebných výloh + připojištění na Covid 300,-/os., pojištění rozšířené (storno, léčebné výlohy, úrazové) + připojištění na Covid 350,- /os.
pokud by došlo k navýšení ceny PHM, oproti předpokládané ceně v kalkulaci zájezdu, byl by účtován v adekvátní výši tzv.palivový příplatek. Nepředpokládá se, že by se jeho výše pohybovala nad 250,- Kč.
u některých památek nutná rezervace vstupů a platba přes online systém, o upřesnění orientačního času a dne prohlídky se klienti dozví vždy v pokynech k odjezdu.
Informace o cenách vstupů: vstupné do kopule chrámu Sv. Petra cca 8 EUR, výtahem 10 EUR, Koloseum - Forum Romanum cca 12 EUR, vstupné do Vatikánských muzeí
cca 17 EUR, jízdné metrem cca 12 EUR

Řím a Vatikán - BBB - bus, bed, breakfast

destinace: Itálie, Poznávací zájezdy - Itálie, Itálie

termín:12.07. (St) - 16.07. (Ne) 2023 (5 dní, 4 noci) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Dle programu

Řím a Vatikán - BBB - bus, bed, breakfast
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: ABC - Tours, s.r.o. IČO: 60701986
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...