Kdykoliv Kamkoliv

Řím - Neapol - Capri - Ischia ***

kufr

Termín:04.07. (Út) - 09.07. (Ne) 2023

změnit termín

Délka pobytu:6 dní, 3 noci

ID hotelu:993371

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 8 490 Kč 8 159 Kč

Harmonogram
1. den: Odjezd z ČR v ranních hodinách přes Rakousko do Itálie.
2. den: V ranních hodinách příjezd do Říma, hlavního města Itálie, který byl dle pověsti založen již v roce 753 př. Kr. Řím byl celkem půldruhého tisíciletí středem Evropy a dějištěm klíčových historických událostí, metropolí Římské říše a světské moci papežů, byl prvním skutečným velkoměstem. Po příjezdu do Říma polodenní pěší prohlídka s průvodcem – Vatikán, Vatikánská muzea, Andělský hrad, Piazza Navona, Fontána di Trevi, Pantheon, Forum Romanum, Koloseum… Ve večerních hodinách odjezd do hotelu v okolí Říma, nocleh, fakultativně večeře.
3. den:
Po snídani odjezd do oblasti Neapole, jihoitalského přístavního města, které je tradičně pokládáno za jedno z nejkrásnějších na světě. Jeho krása spočívá v nádherné poloze při rozlehlém zálivu a v citlivém souladu architektury s přírodou. Fakultativně prohlídka archeologického areálu v Pompejích, fakultativně výjezd na Vesuv, individuální výstup ke kráteru této dominanty Neapole. Odjezd na ubytování v oblasti, fakultativně večeře.
4. den: Po snídani odjezd do Sorrenta, volno nebo fakultativně výlet na ostrov Capri, jeden z nejkrásnějších ostrovů v Tyrhénském moři, který byl oblíbeným místem již starověkých císařů. Individuální prohlídka ostrova – Modrá jeskyně, Anacapri…, volno s možností koupání v moři. V podvečerních hodinách odjezd na ubytování, fakultativně večeře.
5. den:
Po snídani odjezd do Neapole, volno nebo fakultativně výlet lodí na ostrov Ischia, největší ostrov v okolí Neapole, vyhledávaný pro léčebné účinky slabě radioaktivních pramenů. Návštěva hlavního města Ischia i dalších neméně atraktivních městeček – Ischia Porto (přístav v kráteru sopky), Ponte (Aragonský hrad, muzeum moře), Casamicciola (vyhlášené lázeňské středisko), Lacco Ameno (pozoruhodný přírodní útvar – Il Fungo, tj. houba vymodelovaná z tufového kamene), Punta Caruso (vyhlídka na Forio a Monte Epomeo); případně možnost odpočinku v termálních lázních Castiglione nebo možnost koupání v moři. Po návratu z ostrova prohlídka Neapole s průvodcem, odjezd zpět do ČR ve večerních hodinách.
6. den:
Příjezd do ČR v dopoledních hodinách.
V ceně zahrnuto
• 3 noclehy s bufetovou snídaní v hotelech***, dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím
• dopravu autokarem
• služby průvodce
• pojištění dle zák. č. 159/1999 Sb.
Abstrakt

Řím | Neapol | Vesuv | Pompeje | Sorrento | Capri | Ischia

Řím - Neapol - Capri - Ischia ***

destinace: Itálie, Lazio, Řím

termín:04.07. (Út) - 09.07. (Ne) 2023 (6 dní, 3 noci) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Snídaně

Řím - Neapol - Capri - Ischia
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Čedok, a.s. IČO: 60192755
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...