Kdykoliv Kamkoliv

Hotel Imperial Vodice ***

kufr

Termín:27.12. (St) - 28.12. (Čt) 2023

změnit termín

Délka pobytu:2 dny, 1 noc

ID hotelu:643720

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 1 113 Kč

Poloha
renovovaný hotel Imperial Park se nachází v piniovém háji na okraji letoviska Vodice, cca 1 km od centra města.
Vybavení
klimatizovaná restaurace, aperitiv bar, TV místnost, WI-FI ZDARMA v lobby baru a na recepci, směnárna, výtah, sejf, parkoviště.
Ubytování
klimatizované 2lůžkové pokoje se sprchou a WC, balkonem, SAT TV, telefonem, s možností přistýlky. Pokoje označené Su se nachází v hlavní budově a jsou nově rekonstruované, s minibarem a fénem. Pokoje označené ST se nachází v druhé části hotelu (propojené tunelem).  Zrekonstruované pokoje typu vila Imperial se nachází v přilehlých vilách cca - 20-50 m od hlavní budovy hotelu Imperial. Přistýlky v pokojích nejsou vhodné pro osoby starší 13 let, v případě ubytování osoby starší 13 let na přistýlce nebere hotel na případné reklamace zřetel.
Stravování
Polopenze
Pláž
oblázková, betonová plata, cca 100 m, sprchy na pláži.
Sport
vnitřní a venkovní bazén s mořskou vodou, dětský bazén, sauna, masáže, fitness, solárium, billiard, hřiště pro míčové hry, dětské hřiště, tenisové kurty, animace, vodní sporty. Vnitřní bazén mimo provoz 1.6.-1.10.
Doplňující informace
Pobytová taxa se platí na místě - cca 1,5 EUR/os./den. Parkování za poplatek - cca 6 EUR/den. 
Slevy
SLEVY PRO POKOJ 2(+1): dítě do 12 let na přistýlce se 2 dospělými - ZDARMA. Druhé dítě do 7 let bez nároku na lůžko se stravou - ZDARMA. Druhé dítě od 7 do 12 let bez nároku na lůžko se stravou - sleva 50 %. Dítě 12-18 let na přistýlce - sleva 30 %. Dítě do 12 let s 1 dospělým - sleva 30 %. Dospělá osoba na přistýlce - sleva 20 %. SLEVY PRO POKOJ 2+2 Family Room: dítě do 7 let na základním lůžku se 2 dospělými - sleva 30 %, dítě od 7-12 let na základním lůžku se 2 dospělými - sleva 20 %, dítě od 12-18 let na základním lůžku se 2 dospělými - sleva 10 %.
Zvláštní slevy
Slevy za včasný nákup a akční slevy jsou poskytovány pouze na pobyty 7 a více nocí v období, pro které je konkrétní sleva poskytována.
Cena zahrnuje
ubytování a snídani/polopenzi na vybraný počet nocí.
Vybavení a služby
klimatizovaná restaurace, aperitiv bar, TV místnost, WI-FI ZDARMA v lobby baru a na recepci, směnárna, výtah, sejf, parkoviště za poplatek.
Sport a zábava
vnitřní a venkovní bazén s mořskou vodou, dětský bazén, sauna, masáže, fitness, solárium, billiard, hřiště pro míčové hry, dětské hřiště, tenisové kurty, animace, vodní sporty. Vnitřní bazén mimo provoz 1.6.-1.10.
Slevy pro děti
dítě do 3 let bez nároku na lůžko a stravu - ZDARMA. Dítě do 6 let na přistýlce - ZDARMA. Dítě 6-13 let na přistýlce - sleva 50 %. Dítě do 12 let s 1 dospělým - sleva 30 %. Osoba od 13 let na přistýlce - sleva 20 %.
Volitelné doplatky
cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu.
Výhody a benefity
při zakoupení pobytu na 7 nocí v období do 20.6. a od 5.9. vám poskytneme mimořádnou slevu 15 % - nelze kombinovat se slevou za včasný nákup. Při pobytu na 8 a více nocí v období do 4.7. a od 5.9. vám poskytneme mimořádnou slevu 5 % - lze kombinovat se slevou za včasný nákup.
Vybavenie a služby
klimatizovaná reštaurácia, aperitív bar, TV miestnosť,  Wi-Fi ZADARMO v lobby bare a na recepcii, zmenáreň, výťah, trezor, parkovisko.
Ubytovanie
2lôžkové izby so sprchou a WC, balkónom, SAT TV, telefónom, s možnosťou prístelky. Izby označené SU (v hoteli Imperial Park) sú novo zrekonštruované klimatizované, s minibarom a fénom. Izby označené ST sa nachádzajú v druhej časti hotelu (prepojené tunelom). Izba typu 2+2 FAMILY má 2 prepojené 2lôžkové izby.
Šport a zábava
vnútorný a vonkajší bazén s morskou vodou, detský bazén, sauna, masáže, fitness, solárium, biliard, ihrisko na loptové hry, detské ihrisko, tenisové kurty, animácie, vodné športy. Vnútorný bazén mimo prevádzky 1.6.-1.10.
Stravovanie
polpenzia - raňajky a večere formou bufetu. Na ďalší typ stravovania sa informujte na www.ckvt.sk.
Doplňujúce informácie
Pobytová taxa sa platí na mieste - cca 1,5 EUR/os./deň. Parkovisko za poplatok - cca 6 EUR/deň. Check-in od 14:00, check-out do 10:00.
Zľavy pre deti
ZĽAVY PRE IZBU 2(+1): dieťa do 12 rokov na prístelke - ZADARMO. Druhé dieťa do 7 rokov bez nároku na lôžko so stravou - ZADARMO. Druhé dieťa od 7 do 12 rokov bez nároku na lôžko so stravou - zľava 50 %. Dieťa 12-18 rokov na prístelke - zľava 30 %. Dieťa do 12 rokov s jedným dospelým - zľava 30 %. Dospelá osoba na prístelke - zľava 20 %. ZĽAVY PRE IZBU 2+2 FAMILY: dieťa do 7 rokov na základnom lôžku s 2 dospelými - zľava 30 %, dieťa od 7 - 12 rokov na základnom lôžku s 2 dospelými - zľava 20 %.
Cena zahŕňa
ubytovanie, raňajky/polpenziu/plnú penziu/služby ALL INCLUSIVE Light na vybraný počet nocí.

Hotel Imperial Vodice ***

destinace: Chorvatsko, Dalmácie, Vodice

termín:27.12. (St) - 28.12. (Čt) 2023 (2 dny, 1 noc) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Snídaně

Hotel Imperial Vodice
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: TRAVEL FAMILY s.r.o. (obchodní značka Vítkovice Tours) IČO: 17049415
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...