Kdykoliv Kamkoliv

Hotel Amadria Park Kids Andrija (ex. Solaris) ****

kufr

Termín:24.04. (So) - 25.04. (Ne) 2021

změnit termín

Délka pobytu:2 dny, 1 noc

ID hotelu:416608

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 1 199 Kč

TripAdvisor cestovatelské recenze
Poloha
rozsáhlý hotelový a sportovně-relaxační komplex Amadria Park (dříve Solaris Beach Resort), který leží v zátoce obklopené borovým lesem cca 6 km od městečka Šibenik, je známý jako nejlépe vybavené středisko na Jadranu. Areál nabízí možnost širokého sportovního a společenské vyžití.V roce 2013 byl v resortu otevřen největší Aquapark v regionu – skluzavky, whirlpool, 200 m dlouhá „líná“ řeka, vodní efekty, dětská zóna, atd. (denní vstupné se platí na místě – dítě do 6 let – cca 11 EUR/den/ vstup, osoby od 6 let – cca 15 EUR/den/vstup).
Vybavení
restaurace, aperitiv bary, terasy, WI-FI (za poplatek), směnárny, obchody se suvenýry, stylová dalmátská vesnička Ethno Village tvořena kamennými domy nabízející místní speciality, italská restaurace Trattoria, Steak house, Cake and Sweet Dreams house s nabídkou špičkových sladkých pochutin, plážový En Vougue Beach Club oblíbený zejména u mladé generace.
Ubytování
centrálně klimatizované 2lůžkové pokoje se sprchou a WC, SAT TV, telefonem, sejfem, minibarem, fénem, některé s možností přistýlky pro dítě do 12 let. Pokoj 2(+0) - menší 2lůžkový pokoj (16 m²) pouze pro 2 osoby, bez balkonu. Pokoje typu 2(+2) - 2lůžková ložnice s patrovou postelí vhodnou pro 1-2 děti do 12 let. Typ pokoje 4(+4) B - dvě 2 lůžkové ložnice s možností 4 přistýlek (2x patrová postel vhodná pro děti do 12 let), pokoje jsou propojeny dveřmi. Pokoje označené FB - mají francouzský balkón, pokoje typu B - mají klasický balkón.
Stravování
Bez stravování
Pláž
4 km dlouhá tzv. Bílá pláž, oblázková, písčitá, betonová plata (lehátka a slunečníky na pláži za poplatek).
Sport
každý hotel má svůj bazén s mořskou vodou pro své hotelové hosty, lehátka a slunečníky u bazénu pro hotelové hosty ZDARMA (v omezeném množství). Dále tenisové kurty, stolní tenis, animace, aerobic, plážový volejbal, minigolf, půjčovna kol, dětská hřiště, vodní sporty, pro děti – , pirátský golf, turistický vláček, dětský klub SOLARKO (pouze pouze pro hosty hotelu Andrija) – animace pro děti, trampolínky a spousta atrakcí pro celou rodinu.
Doplňující informace
Pobytová taxa cca 1,5 EUR/os./den - platí se na místě. Parkování za poplatek v termínu 1.7.-31.8. - 8 EUR/den, v ostatních termínech - 5 EUR/den - platí se na místě. Klienti mohou využívat ZDARMA pouze hotelový bazén. Lehátka a slunečníky u bazénu ZDARMA v omezeném množství.

Letecká doprava a k ní vztažené služby (vyjma případného transferu) se řídí Všeobecnými podmínkami přepravy společnosti Ryanair dostupnými na www.ryanair.com/cz/cs/. V ceně letenky je zahrnuto 1 příruční zavazadlo o maximálních rozměrech 40x40x25 cm a 1 odbavené zavazadlo o maximálních rozměrech 119x119x81 cm a maximální hmotnosti do 20 kg.
Slevy
SLEVY PRO POKOJ 1/1+1 a 1/2(+1): Dítě od 3 do 12 let se 2 dospělými - ZDARMA. Dítě od 3 do 12 let s 1 dospělým - sleva 40 %. SLEVY PRO POKOJ 1/2(+2) a 1/4(+4): Dítě do 3 let bez nároku na lůžko a stravu - ZDARMA. Dítě od 3 do 12 let se 2 dospělými - ZDARMA. Osoba od 3 let na základním lůžku se 2 dospělými v pokoji 1/4(+4) - ZDARMA.
Cena zahrnuje
ubytování na vybraný počet nocí.
Vybavení a služby
restaurace, aperitiv bary, terasy, WI-FI (za poplatek), směnárny, obchody se suvenýry, stylová dalmátská vesnička Ethno Village tvořena kamennými domy nabízející místní speciality, italská restaurace Trattoria, Steak house, Cake and Sweet Dreams house s nabídkou špičkových sladkých pochutin, plážový En Vougue Beach Club oblíbený zejména u mladé generace.
Sport a zábava
každý hotel má svůj bazén pro své hotelové hosty (hotel Andrija - dva venkovní bazény se sladkou vodou, dětský bazén), lehátka a slunečníky u bazénu pro hotelové hosty ZDARMA (v omezeném množství).

Hoteloví hosté mají v ceně navíc vstup do fitness zóny ve Wellness Centru (u hotelu Ivan).

V areálu jsou k dispozici tenisové kurty, stolní tenis, animace, aerobic, plážový volejbal, minigolf, půjčovna kol, dětská hřiště, vodní sporty, pro děti – pirátský golf, turistický vláček, dětský klub SOLARKO (pouze pouze pro hosty hotelu Andrija) – animace pro děti, trampolíny a spousta atrakcí pro celou rodinu.

V blízkosti hotelu Ivan se nachází Wellness&Spa Centrum – 6 vnitřních bazénů se slanou i sladkou vodou různých teplot, whirlpool - dítě do 3 let ZDARMA, od 3-12 let cca 2,65 EUR/vstup, osoby od 12 let cca 5,30 EUR/vstup. Vstup do Spa zóny ve Wellness Centru - vstup možný od 16 let cca 15 EUR/vstup.
Slevy pro děti
PRO POKOJ 2(+0) a 2(+1): dítě do 12 let se 2 dospělými - ZDARMA. Dítě od 3 do 12 let s 1 dospělým - sleva 40 %. SLEVY PRO POKOJ 2(+2) a 4(+4) B: dítě do 3 let bez nároku na lůžko a stravu - ZDARMA. Dítě od 3 do 12 let se 2 dospělými - ZDARMA. Osoba od 3 let na základním lůžku se 2 dospělými v pokoji 4(+4) B - ZDARMA.
Poznámka
V blízkosti hotelu Ivan se nachází Wellness centrum – 6 vnitřních bazénů se slanou i sladkou vodou různých teplot, whirlpool, vodní aerobik, sauna (za poplatek) – hosté hotelu Ivan mají vstup ZDARMA, ostatní za poplatek (dítě do 3 let ZDARMA, od 3-16 let – cca 13,30 EUR/vstup, od 16 let cca 20 EUR/vstup – platí se na místě).
Volitelné doplatky
MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu, snídaně: dítě do 12 let - 990 Kč/týden, osoba od 12 let - 1 990 Kč/týden, obědů: v období 27.6.-29.8.: dítě do 12 let - 2 390 Kč/týden, osoba od 12 let - 4 390 Kč/týden, večeří v období: do 27.6. a od 29.8.: dítě do 12 let - 1 290 Kč/týden, osoba od 12 let - 2 590 Kč/týden, 27.6.-29.8.: dítě do 12 let - 2 590 Kč/týden, osoba od 12 let - 4 990 Kč/týden. Na vyžádání - dětská postýlka ZDARMA.
Vybavenie a služby
reštaurácie, aperitív bary, terasy, Wi-Fi (za poplatok), zmenárne, predajne suvenírov, štýlová dalmátska dedinka Ethno Village tvorená kamennými domčekmi ponúkajúca miestne špeciality, talianska reštaurácia Trattoria, Steak house, Cake and Sweet Dreams house s ponukou špičkových sladkých pochutín, plážový En Vougue Beach Club obľúbený predovšetkým u mladšej generácie.
Ubytovanie
centrálne klimatizované 2lôžkové izby so sprchou a WC, SAT TV, telefónom, trezorom, minibarom, fénom, niektoré s možnosťou prístelky pre dieťa do 12 rokov. Izba 2(+0) - menšia 2lôžková izba (16 m2) iba 2 osoby, bez balkóna. Izby typu 2(+2) - 2lôžková spálňa s poschodovou posteľou vhodnou pre 1-2 deti do 12 rokov. Typ izby 4(+4) B - izba max. Pre 8 osôb - dve 2 lôžkové spálne s možnosťou 4 prísteliek (2x poschodová posteľ vhodná pre deti do 12 rokov), izby sú prepojené dverami. Izby označené FB - majú francúzsky balkón, izby typu B - majú klasický balkón.
Šport a zábava
každý hotel má svoj bazén s morskou vodou pre svojich hotelových hostí, lehátka a slnečníky pri bazéne pre hotelových hostí ZADARMO (v obmedzenom množstve). Hoteloví hostia majú v cene navyše vstup do fitnes zóny vo Wellness Centre (pri hoteli Ivan).V areáli sú k dispozícii tenisové kurty, stolný tenis, animácie, aerobic, plážový volejbal, minigolf, požičovňa bicyklov, detské ihriská, vodné športy, pre deti - pirátsky golf, turistický vláčik, detský klub solárko (iba len pre hostí hotela Andrija) - animácie pre deti, trampolíny a množstvo atrakcií pre celú rodinu.V blízkosti hotela Ivan sa nachádza Wellness & Spa Centrum - 6 vnútorných bazénov so slanou aj sladkou vodou rôznych teplôt, whirlpool - dieťa do 3 rokov ZADARMO, od 3-12 rokov cca 2,65 EUR/vstup, osoby od 12 rokov cca 5,30 EUR/vstup. Vstup do Spa zóny vo Wellness Centre - vstup možný od 16 rokov cca 15 EUR/vstup.
Stravovanie
raňajky formou bufetu s možnosťou dokúpenia večerí formou bufetu.
Doplňujúce informácie
Pobytová taxa cca 1,35 EUR/os./deň - platí sa na mieste. Parkovanie za poplatok v termíne 1.7.-31.8. - 8 EUR/deň, v ostatných termínoch - 5 EUR/deň - platí sa na mieste.
Zľavy pre deti
ZĽAVY PRE IZBU 2(+0) a 2(+1): dieťa od 3 do 12 rokov s 2 dospelými - ZADARMO. Dieťa od 3 do 12 rokov s 1 dospelým - zľava 40 %. ZĽAVY PRE IZBU 2(+2) a 4(+4) B: dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko a stravu - ZADARMO. Dieťa od 3 do 12 rokov s 2 dospelými - ZADARMO. Osoba od 3 rokov na základnom lôžku s 2 dospelými v izbe 4(+4) B - ZADARMO.
Cena zahŕňa
ubytovanie na vybraný počet nocí, raňajky.
TripAdvisor Cestovatelské recenze

5. z 16 hotelů v Šibeniku

Vynikající
247
Velmi dobré
102
Průměrné
61
Špatné
25
Příšerné
15
Umístění
Kvalita spánku
Pokoje
Služba
Cena / kvalita
Čistota
Perfektní dovolená pro rodiny s dětmi
Výborné služby i jídlo, příjemně zařízené pokoje. Měli jsme pokoj s výhledem do borového háje - byl klidný. Pobyt jsme si moc užili my i naše děti. Skvělé animátorky Marija a Kety se dětem úžasně... celá recenze s možností překladu
123terezk, 15:30 29.07.2020
Výborný hotel pro děti
Byli jsme s hotelem spokojeni a hlavně děti si to tam užili. Pokoje jsou pěkné, moderně zařízené a čisté. Pěkné prostředí, blízko k moři. Bohatý animační program. Nejvíce jsme byli spokojeni s... celá recenze s možností překladu
mirkav2013, Nový Jičín, Česká republika, 12:01 30.08.2017
Úžasná dovolená pro rodiny s dětmi
Hotel byl velmi pěkný a čistý. Naše děti si ho ihned zamilovali. Mimo dětské herny, kterou hojně využívali před večeří či po snídani zde měli možnost si pohrát či namalovat obrázky ve vlastní... celá recenze s možností překladu
Kangaroo99CZ, Mladá Boleslav, Česká republika, 05:26 16.07.2017

Hotel Amadria Park Kids Andrija (ex. Solaris) ****

destinace: Chorvatsko, Dalmácie, Šibenik

termín:24.04. (So) - 25.04. (Ne) 2021 (2 dny, 1 noc) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Bez stravy

Hotel Amadria Park Kids Andrija (ex. Solaris)
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: TRAVEL FAMILY s.r.o. (obchodní značka Vítkovice Tours) IČO: 17049415
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...