Kdykoliv Kamkoliv

PACIFIK ENSANA HEALTH SPA HOTEL

kufr

Termín:11.12. (Po) - 12.12. (Út) 2023

změnit termín

Délka pobytu:2 dny, 1 noc

ID hotelu:927660

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 1 590 Kč

Poloha

Grandhotel Pacifik je historická dominanta z roku 1905 s jedinečnou atmosférou a úchvatným výhledem na centrum lázeňské čtvrti a kolonádu se Zpívající fontánou. Hotel má vlastní minerální pramen, wellness a beauty: bazén s masážními tryskami a vířivými proudy, tropickou sprchu, saunu, sanatorium, koupele, masáže, solárium – sluneční ostrov, kosmetiku, kadeřnictví a laser centrum Asklepion. Profesionální tým lékařů a moderně vybavená léčebná oddělení, kde je možné absolvovat komplexní lázeňskou léčbu. Prioritou jsou léčebné, procedury z přírodních léčivých zdrojů – minerální koupele, pitná kúra, suché plynové koupele CO2, plynové injekce, slatinné zábaly a inhalace, vodoléčba a rehabilitace, různé druhy masáží, Kneippova terapie a další.

V nejbližším okolí se nachází Mariánské Lázně – mariánské Lázně jsou druhými největšími českými lázněmi, s velkým bohatstvím minerálních pramenů. Přímo v areálu jich vyvěrá 40 a v nejbližším okolí téměř 100.

Dále pak Royal Golf Club Mariánské Lázně – 18-jamkové hřiště Golf Club Mariánské Lázně je příkladem klasického typu skotských a irských hřišť své doby.

Ubytování

Ve dvoulůžkových pokojích kategorie Superior s vlastním sociálním zařízením, TV, telefonem, připojením na internet přes Wi-Fi, minibarem, sejfem, fénem, županem a výhledem do vedlejší ulice nebo do zadního traktu. Pokoje Superior Plus jsou větší a mají výhled na náměstí.

Slevy

Děti do dovršení věku 4 let mají pobyt zdarma (při ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se dvěma dospělými osobami). Sleva 5% na všechny pobyty od 14 nocí. Sleva 10% na všechny pobyty od 21 nocí.

Cena zahrnuje

Tradiční léčebný pobyt

nápoj na uvítanou, lékařské vstupní a závěrečné vyšetření, závěrečnou lékařskou zprávu, minerální pitná kúra na předpis lékaře. maximálně 18 léčebný procedur týdně dle předpisu lékaře (kromě neděle),

Volný vstup do hotelového bazénu a sauny, internetový koutek, Wi-Fi internet, pravidelné přednášky a kulturní programy, animační programy v bazénu,

Cena za osobu / noc s plnou penzí a programem.

Děti do dovršení věku 4 let mají pobyt zdarma (při ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se dvěma dospělými osobami). Sleva 5% na všechny pobyty od 14 nocí. Sleva 10% na všechny pobyty od 21 nocí.

Cena nezahrnuje
  • Rekreační poplatek
  • Oběd
  • Velikonoce dospělý
  • Velikonoce dítě do 12 let
  • Slavnostní vánoční program dospělý
  • Slavnostní vánoční program dítě do 12 let
  • Slavnostní silvestrovský program dospělý
  • Slavnostní silvestrovský program dítě do 12 let
  • Malý pes
  • Parkování v garáži hotelu Butterfly

PACIFIK ENSANA HEALTH SPA HOTEL

destinace: Česká republika, Západní Čechy, Mariánské Lázně

termín:11.12. (Po) - 12.12. (Út) 2023 (2 dny, 1 noc) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Snídaně

PACIFIK ENSANA HEALTH SPA HOTEL
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: DCK Rekrea Ostrava s.r.o. IČO: 25379178
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...