Kdykoliv Kamkoliv

Chateau hotel Zbiroh ****

kufr

Termín:08.12. (Pá) - 09.12. (So) 2023

změnit termín

Délka pobytu:2 dny, 1 noc

ID hotelu:966402

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 2 390 Kč

Popis zajezdu
Chateau hotel Zbiroh Luxusní Chateau hotel****/*****, umístěný přímo v jižním křídle zámku Zbiroh, nabízí možnost vychutnat si atmosféru zámeckého prostředí a ubytování v komnatách, kde pobývali také Rudolf II, Karel IV nebo Alfons Mucha či Ema Destinová. Ubytování Hosté se mohou ubytovat v originálních zámeckých pokojích typu Standard – 20-30m2 – dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, které jsou umístěny v přízemí, prvním patře i podkroví (podkrovní pokoje jsou s klimatizací). Jsou vybaveny soc. zařízením, fénem, TV, minibarem, trezorem. Deluxe – dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky s výhledem do parku nebo na hradní nádvoří, jsou vybaveny soc. zařízením, fénem, hotelovou kosmetikou, županem, pantoflemi, TV, minibarem, trezorem. Luxusní Apartmány s vlastní koupelnou, fénem, hotelovou kosmetikou, trezorem, TV, minibarem. (např. apartmá A. Muchy, Lobkowitz, Ema Destinová, Rudolf II) Restaurace a stravování Stylová restaurace (zámecká krčma) hotelu s dobově laděným interiérem i personálem je u hostů velmi oblíbená.  V ceně pobytů je snídaně, v krčmě je možné si objednat také obědy či večeře. Sport a aktivity Milovníci aktivního odpočinku a relaxace jistě ocení privátní zámecké wellness centrum s krytým bazénem, hydromasážním whirlpoolem, saunou, multifunkční vanou a možností nejrůznějších masáží. Pobyt Vám zpříjemní také lanové centrum v zámeckém lesoparku, možnost zahrát si venkovní hry (ruské kuželky, obří šachy, kroket, pétanque), půjčit si kola, zahrát minigolf v zámeckém parku. Zámek Zbiroh je první šlechtický hrad v Čechách, původně gotický hrad z konce 12. století, který byl postupně přestavěn do současné podoby novorenesančního zámku. Hosté na zámku mohou využít prohlídek zámku s průvodcem (zámecká expozice nebo hradní okruh). Zvířata Pobyt s pejsky není možný. Parkování Své vozidlo si můžete zaparkovat na parkovišti bez poplatku. Destinace Zbiroh najdete na rozhraní brdských lesů a chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko. Kromě krásného zámku jsou zde turistické trasy i cyklotrasy, které vedou lesem, kolem skal, rybníků, louk a vytváří tak příjemnou romantickou atmosféru. Zbiroh je rodiště Josefa Václava Sládka. Město je také spojováno se jmény Fráni Šrámka a Alfonse Muchy, kteří se sem rádi vraceli.
Vybavení
TV
Trezor
WC
Fén
Vana
Minibar
Cena zahrnuje
6x ubytování ve 4* pokoji standard, uvítací nápoj (láhev sektu 0,375 ml), 6x snídaně, 1x večeře á la carte v zámecké krčmě bez nápojů - pouze hlavní chod), dopolední prohlídka zámecké expozice s průvodcem, 1x hodinový pobyt v zámeckém wellness centru s krytým bazénem, hydromasážním whirlpoolem, saunou a multifunkční vanou – max. 4 osoby, 20 % sleva na masáže (výběr z 15 druhů), v letní sezóně 1 h minigolfu // v zimě zapůjčení deskových her, parkovné, připojení k internetu, místní poplatek
Poznamka
Doporučujeme zakoupení komplexního cestovního pojištění včetně storna zájezdu, za zvýhodněnou cenu viz https://www.geovita.cz/cestovni-pojisteni. Poskytněte nám Váš e-mail a budete moci také zájezdy hodnotit, dokoupit si cestovní pojištění, nebo další doplňkové služby za zvýhodněnou cenu. E-mail, máte-li zájem, zašlete na: kontakt@geovita.cz.
Cena nezahrnuje
ubytovací poplatek ve výši cca 20 Kč /osoba/noc

Chateau hotel Zbiroh ****

destinace: Česká republika, Západní Čechy, Zbiroh

termín:08.12. (Pá) - 09.12. (So) 2023 (2 dny, 1 noc) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Snídaně

Chateau hotel Zbiroh
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Geovita, s.r.o. IČO: 28568541
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...