Kdykoliv Kamkoliv

Hotel Babylon ****

kufr

Termín:24.09. (Čt) - 25.09. (Pá) 2020

změnit termín

Délka pobytu:2 dny, 1 noc

ID hotelu:462975

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 1 290 Kč

TripAdvisor cestovatelské recenze
Poloha
Zábavní a společenský komplex Centrum BABYLON se nachází v Liberci, který je pro svoji neobyčejnou nabídku služeb označován jako ČESKÝ INNSBRUCK. Pro svou jedinečnost vyhledávaným cílem zimních pobytů. Polyfunkční areál, ve kterém najdete téměř vše pro zábavu a relaxaci, se rozkládá na ploše přes 30 000 m2.
Vybavení
Pod jednou střechou najdete několik restaurací, bar, kavárna, bowling, mini indoor golf, laser game, Aquapark, Wellness Centrum, Lunapark, iQpark, Labyrint - zrcadlové bludiště, nebo 4D Kino, Laserovou střelnici. Centrum Babylon dále spolupracuje mimo jiné i se science centrem iQLandia a ZOO Liberec. AQUAPARK - bazény a tobogány - skluzavky - romantická jeskyně - unikátní mořská akvária s mořskou faunou - whirlpooly (vířivky) - vodotrysky a gejzíry - vodní a podvodní masáže - relaxační zóna, bar pro občerstvení - Laser game - Saunový svět - během letních prázdnin nabízíme rozlehlou terasu pro opalování s výhledem na horu Ještěd a Liberec. ANIMAČNÍ KLUB - pro děti od 3 do 13 let v doprovodu dospělých osob. Pro děti je v animačním klubu určena herna s hračkami a je zde připraven výtvarný program LUNAPARK zastřešený areál se zábavními atrakcemi s celoročním provozem - autodrom, kolotoče, houpačky, prolézačky, trampolína, horolezecká stěna, rodeo na divokém býku, videohry, simulátory a další, vše v ceně vstupného bez časového omezení. iQPARK - první zábavně-naučné centrum v České republice. Čeká Vás více jak stovka atraktivních, interaktivních, zábavných i poučných exponátů a atrakcí na ploše přes 3000m2. Desítky interaktivních, hravých, zábavných i poučných exponátů z nejrůznějších oblastí lidského života exponáty jsou rámcově členěné do prolínajících se tematických okruhů Člověk, Prostředí, Hry, Zajímavosti, Zelená energie, Věda. Zábava i poučení pro všechny věkové kategorie nejrůznějších zájmů, předměty používané v domácnostech našich předků, leccos o člověku (anatomie, smysly, genetika), demonstrace přírodních jevů a zákonů, testy, rébusy, kvízy, hry, hlavolamy. iQLANDIA - supermoderní science centrum. Deset interaktivních tematických expozic, kde si můžete na vlastní kůži vyzkoušet až 400 exponátů, které pomohou pochopit, jak fungují věci kolem nás. Zažijete opravdové zemětřesení nebo vichřici a zjistíte, jak se asi cítí kosmonaut ve vesmíru. 4D KINO - 4D SIMULÁTOR - nejmodernější technologie 4D simulátorů - speciální brýle pro prostorové vidění - přetížení až 2G - 100 pohybů sedadel - hi-fi prostorový zvuk WELLNESS CENTRUM Dopřejte si dosažení harmonie těla, duše a mysli. Nabízíme relaxaci od hlavy až k patě. Navštivte rozsáhlý areál ve stylu antických lázní, kde si můžete na ploše větsí než 1000 m2 dosyta užít různých procedur, relaxovat a nechat se hýčkat třeba celý den. Wellness centrum nabízí: - 20 různých procedur - Sluneční louka - Oxygenoterapie - Hamam - masáž - laconium - typ suché lázně - thepidárium - whirlpool - bylinková a solná inhalace - sauna - Kneippova koupel - římská pára - relaxační klidové prostory k odpočinku - navíc ovoce a minerální voda ZDARMA - SAUNA KLUB AFRIKANA pro uzavřenou společnost a nejnáročnější hosty
Ubytování
2, 3 a 4 - lůžkové pokoje (superior), Spr.+WC, SAT/TV, telefon, trezor, vysoušeč vlasů. Na 4 - lůžkovém pokoji je 1x manželská postel + 2 lůžka. Převážná většina pokojů má klimatizaci. Požadavek nutno uvádět do cestovní smlouvy. K zapůjčení župan na recepci za vratnou kauci 500 Kč (omezený počet). Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel ZDE. Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK Atis standardně nabízí. Bezbarierový pokoj je pouze 1 lůžkový.
Stravování
Snídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení večeří v CK - bufetové stoly.
DALŠÍ MOŽNOSTI - LÉTO
K ZAKOUPENÍ NA MÍSTĚ Concierge hotelu: - Lanovka Horní Hanychov - Ještěd - Jízdenka na MHD města Liberce (včetně tramvaje jedoucí od zastávky Fügnerova (cca 300 m od hotelu) přímo do Skiareálu Ještěd www.SkiJested.cz ) - ZOO Liberec - unikát - bílí tygři - (viz www.ZooLiberec.cz). - Botanická zahrada Liberec - (viz www.BotanyLiberec.cz ). TIPY NA VÝLETY - Muzeum hraček - Jablonec nad Nisou - Ruční papírna Papyrea - Zdislava - Hrad a zámek Frýdlant - Zámek Sychrov - Hrad Kost - Bozkovské dolomitové jeskyně - cyklovýlety, adrenalin na koloběžkách z Ještědu až dolů do Liberce, bobová dráha, Golf, Adventure Golf i pro malé děti, - Památník Ferdinanda Porsche - Vratislavice nad Nisou (část Liberce - provoz celoročně www.vratislavice101010.cz/pamatnik-porsche ): Vstupné 10,- Kč dospělí a 5,- Kč důchodci. Doporučujeme navštívit také blízké (cca 500 m) automobilové muzeum. - Nechejte se ohromit libereckou radnicí (stylově připomíná radnici ve Vídni). V budově radnice je umístěno městské informační centrum. Při jeho návštěvě (v úřední hodiny) „smeknete“ před tímto architektonickým skvostem. Dále viz www.liberec.cz - Výlety do blízkého Polska a Německa - za hranicemi se ocitnete po cca 20 km (Görlitz/Zgorzelec, Bautzen aj.)
Další služby
Za příplatek v hotelové recepci je možno přikoupit za zvýhodněné ceny vstup na jednotlivé atrakce k "Rekreačnímu pobytu" se snídaní. CELODENNÍ VSTUP DO WELLNESS CENTRA 440,- Kč/dospělý od 18 let BALÍČEK ZÁBAVY CELODENNÍ VSTUP 530 Kč/dospělý 422 Kč/dítě do 12,9 let AQUAPARK CELODENNÍ VSTUP 280 Kč/dospělý/den (Po - Čt) 312 Kč/dospělý/den (Pá, So, Ne + svátek) 192 Kč/dítě do 140 cm/den (Po - Čt) 232 Kč/dítě do 140 cm/den (Pá, So, Ne + svátek) iQLANDIA CELODENNÍ VSTUP 216 Kč /dospělý 140 Kč/dítě (3 - 14,9 let) iQPARK CELODENNÍ VSTUP 144 Kč/dospělý/den 104 Kč/dítě (3 - 14,9 let)/den LUNAPARK CELODENNÍ VSTUP 120 Kč/osoba/den K dispozici dětské postýlky za poplatek 250,- Kč/den.
Dítě
Dítě do 2,9 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA nebo Dítě 3 - 12,9 let na lůžku se snídaní ZDARMA Platí podmínka 1 dospělý = 1 dítě zdarma.
Parkování
120 Kč/den - podzemní garáž v hotelu
POBYT SE ZVÍŘETEM
250 Kč/den
POZNÁMKA
Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod. do 20.00 hod. a snídaní druhý den ráno. V případě polopenze pobyt začíná večeří v den nástupu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11.00 hod.
SLEVY A VÝHODY
SLEVA 4=3, 5=4, 7=6, 8=7 a 14=11 platí v termínech: 01.11. - 29.12.19 03.01. - 09.04.20 14.04. - 01.11.20 SLEVA 5% za včasný nákup 60 dní před nástupem platí v termínech. 01.11. - 21.12.19 14.04. - 01.11.20
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
POBYT PLNÝ ZÁBAVY - Ubytování se snídaní formou bufetu. Možnost dokoupení večeře formou bufetu v CK - neomezený vstup do Aquaparku s laserovou show - neomezený vstup do Saunového světa v AQ - neomezený vstup do iQLandie - neomezený vstup do iQParku - neomezený vstup do Lunaparku - neomezený vstup na indoor Adventure Golf (poplatek 20,- Kč za míček) - neomezený vstup do ZOO BONUSY ZDARMA - rekreační poplatek - úschova kol nebo lyží - Wi-Fi Poslední den pobytu je standardní opuštění pokoje, ale nadále je možno využívat vstupy do konce zavíracích dob jednotlivých atrakcí. Na hotelový pokoj již není možné se po odhlášení vrátit, ale zavazadla je možno uložit v kufrárně. Lze uplatnit všechny slevy.
PROGRAMOVÝ POBYT č.2
WELLNESS POBYT - pouze pro osoby od 15 let - ubytování se snídaní formou bufetu. Možnost dokoupení večeře formou bufetu v CK. - neomezený vstup do Wellness centra během celého pobytu Každé pondělí v čase 17.00 - 19.00 hod vstup pouze pro ženy - neomezený vstup do ZOO BONUSY ZDARMA - rekreační poplatek - úschova kol nebo lyží - Wi-Fi Vstup do AQ a dalších atrakcí jsou za příplatek. Lze uplatnit všechny slevy.
PROGRAMOVÝ POBYT č.3
REKREAČNÍ POBYT SE SNÍDANÍ - Ubytování se snídaní formou bufetu. Možnost dokoupení večeře formou bufetu v CK. BONUSY ZDARMA - rekreační poplatek - úschova kol nebo lyží - Wi-Fi Lze uplatnit všechny slevy.
CELKOVÁ KAPACITA
1000 lůžek
REKREAČNÍ POPLATEK
v ceně
AKČNÍ NABÍDKA
POBYT PLNÝ ZÁBAVY PŘI UBYTOVÁNÍ JIŽ NA 1 NOC!
Proč k nám?
WELLNESS HOTEL BABYLON - ZÁBAVA POD JEDNOU STŘECHOU!!!! Supermoderní science centrum iQLANDIA.
PŘÍJEZD AUTEM
Autem od Turnova po silnici E 442 do Liberce, sjezd směr Centrum, hotel leží hned u sjezdu na křižovatce - jeďte rovně do podzemních garáží. Parkování u hotelu. Praha-Liberec (cca 116 km), Ostrava-Liberec (cca 351 km), Brno-Liberec (cca 307 km).
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Liberce na Autobusové nádraží (leží vedle vlakového nádraží), odtud cca 700 m pěšky (vpravo po Nákladní ulici a poté zabočit na Košickou) k hotelu nebo taxi. Autobusem do Liberce na ulici Fügnerova, odtud MHD bus č. 12 / 13 / 24 na ulici Košickou (cca 1 km). Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Liberce, odtud cca 700 m pěšky (vpravo po Nákladní ulici a poté zabočit na Košickou) k hotelu nebo taxi Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
Kód hotelu
H1205R20
TripAdvisor Cestovatelské recenze

3. z 14 hotelů v Liberci

Vynikající
93
Velmi dobré
96
Průměrné
75
Špatné
36
Příšerné
35
Umístění
Kvalita spánku
Pokoje
Služba
Cena / kvalita
Čistota
dovolená
Tento hotel je pěkný, čistý , ale rozhodně ne klidný. Pokud toužíte po klidných nocích určitě zvolte jiný hotel. Náš pokoj byl situován do rušné ulice, takže když bylo otevřené okno nastal hrozný... celá recenze s možností překladu
renatamE6811GV, Ostrov, Česká republika, 22:15 18.09.2020
Víkend s rodinou
Hotel jsme navštívili s rodinou poprvé a určitě na naposledy. Na recepci velmi ochotný personál, pokoje čisté prostorné velmi příjemné. U snídaně veliký výběr a všeho dost. Aqupark i Lunapark park... celá recenze s možností překladu
karol_nar298, 23:45 13.09.2020
Perfektní hotel
Pobyt splnil všechna očekávání,pořádek,čistota,příjemný personál,dobrá kuchyně.Doporučuji návštěvu..V ceně pobytu jsou i vstupy do aquaparku,Centra Babylon,ZOO,Iqlandia.Dobře dostupná MHD je i... celá recenze s možností překladu
309rudolfs, 08:41 06.09.2020

Hotel Babylon ****

destinace: Česká republika, Severní Čechy, Liberec

termín:24.09. (Čt) - 25.09. (Pá) 2020 (2 dny, 1 noc) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Snídaně

Hotel Babylon
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Atis a.s. IČO: 25351117
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...