Kdykoliv Kamkoliv

Aktivní dovolená v lázních Libverda, htl.Nový Dům+htl.Panorama

kufr

Termín:17.12. (Pá) - 19.12. (Ne) 2021

změnit termín

Délka pobytu:3 dny, 2 noci

ID hotelu:970045

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 3 530 Kč

Poloha

Spa Resort Libverda se nachází v malebném lázeňském městečku Lázně Libverda, ležícím 25 km od Liberce v podhůří Jizerských hor. Lázně získaly věhlas díky léčivým minerálním pramenům hydrogenuhličitanového typu, klidnému prostředí a blízkosti čisté přírody. Tuto jedinečnou kombinaci a atmosféru je možné si vychutnat v rámci krátkodobého nebo dlouhodobého pobytu pro léčení pohybového aparátu, diabetu, kardiovaskulárních, onkologických a neurologických onemocnění.  Součástí areálu jsou i tenisové kurty, sauna, whirlpool, venkovní hřiště, minigolf, fitness i rehabilitační bazén. Všechny tyto aktivity jsou v centru resortu a jen pár minut chůze od jednotlivých ubytovacích zařízení. Z Lázní Libverda vedou výborně značené turistické stezky a je také nástupním místem pro „Singltrek pod Smrkem“, známý všem vyznavačům terénní cyklistiky s téměř 80 kilometry různých náročností pro zkušené sportovce i rodiny s dětmi. Energii načerpáte ve Wellness Centru Jizera. Za doprovodu příjemné relaxační hudby, v péči zkušených terapeutů, kteří za pomoci přírodních produktů přispějí k celkové regeneraci Vašeho organismu a pocitu absolutní relaxace. Z obsáhlé nabídky si tedy můžete dopřát některou z wellness procedur a relaxovat můžete v sauně, vířivce  či rehabilitačním bazénu (26° C) o velikosti 8×4 m. K dispozici je i Fitness centrum, z něhož je překrásný výhled na nejvyšší horu Jizerských hor, Smrk. V Lázních Libverda pobývaly významné osobnosti, např. císař Josef II., velkokněžna Anna Fjodorovna, Carl Maria von Weber, Josef Jungmann, Franz Kafka, Jan Masaryk a mnoho dalších.

Hotel NOVÝ DÚM je největším hotelem v celém lázeňském komplexu. Je zde centrální recepce pro všechny hosty, dále také ordinace lékařů a část léčebného úseku. Z vyhlídkové terasy v posledním patře hotelu se nabízí výhled na nejvyšší horu Jizerských hor Smrk. Hotel Nový Dům je jako jediný s označením „jen pro dospělé“.
Vybavení: centrální recepce, 2 výtahy, bar, zimní zahrada, vyhlídková terasa, část balneoprovozu a fitness. Ubytování: typ Standard – rozloha cca 22 m2, dvoulůžkové zrekonstruované,  světlé  pokoje s balkónem a výhledem do lázeňského parku, s prostornou koupelnou (sprcha / WC), TV-SAT, telefonem a trezorem. Wi-Fi připojení zdarma. Parkování za poplatek. Stravování: formou bufetu.

Hotel PANORAMA se nachází v blízkosti lázeňské restaurace a lázeňského parku. Ubytování je v jednolůžkových, dvoulůžkových pokojích a apartmánech (na vyžádání). Pokoje v 1. patře mají terasu. Vybavení: úschovna kol  / lyží. Ubytování: Typ Standard -  rozloha cca 20 m2, světlé pokoje s nádherným výhledem na Jizerské hory, prostorné koupelny (sprcha/WC), TV-SAT, telefon, trezor. Stravování: formou bufetu. Zdarma: lednice na pokoji , Wi-Fi, parkování.

Stravování pro oba hotely je v jídelním sále Clam-Gallas Palace (cca 200 m).

Cena zahrnuje

2x ubytování s polopenzí – bufet, 1x vucher  na odpolední kávu a zákusek, 3x denně pitnou kúru, 1x relaxační bazén se saunou (60 minut), 1x klasickou masáž (25 minut), 1x privátní saunu s vířivkou (60 minut), 1x svačinový balíček, mapu běžeckých tratí, mapu Singltreku, denně bezplatný vstup do Fitness, Wi-Fi připojení zdarma. Dítě do17.9 let bez procedur.

Cena nezahrnuje

platba na místě: místní taxu Kč 21 / osoba  a den. Parkování - pro hotel Nový Dům: před hotelem Kč 130 / den, za hotelem Kč 60/den. Lze využít veřejné parkoviště – zdarma. 

Domácí mazlíčci

jsou vítáni za poplatek  Kč 300/den, platba na místě, pouze do hotelu Panorama.

Aktivní dovolená v lázních Libverda, htl.Nový Dům+htl.Panorama

destinace: Česká republika, Severní Čechy, lázně libverda

termín:17.12. (Pá) - 19.12. (Ne) 2021 (3 dny, 2 noci) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Polopenze

Aktivní dovolená v lázních Libverda, htl.Nový Dům+htl.Panorama
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Bena Tour, s.r.o. IČO: 25709992
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...