Kdykoliv Kamkoliv

PRAHA - Boží Dar ***

kufr

Termín:30.10. (Pá) - 01.11. (Ne) 2020

změnit termín

Délka pobytu:3 dny, 2 noci

ID hotelu:925125

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 1 980 Kč

Poloha
Hotel se nachází na náhorní plošině v obci Boží Dar, na státní hranici s Německem. Boží Dar je svou nadmořskou výškou nejvýše položeným městečkem ve střední Evropě a v současnosti je Boží Dar jedním z významných středisek zimních sportů. V letním období lze provozovat turistiku a cykloturistiku po trasách procházejících okolní krajinou.
Vybavení
Recepce, stylová restaurace, vinárna, letní terasa, společenský sál, výtah, podzemní garáže a venkovní parkoviště. Wellness centrum - bazén, sauna, parní lázeň, whirpool. Balneo provoz nabízí relaxačně reahabilitační masáže.
Ubytování
2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi. Přistýlky jsou rozkládací lůžko - vhodné pouze pro děti.
Stravování
Polopenze - snídaně i večeře formou bufetu.
DALŠÍ MOŽNOSTI - LÉTO
TIPY NA VÝLETY: - Božídarské rašeliniště - Hrad Perštejn - Zámek Bečov nad Teplou - Naučná stezka Vlčí jámyKlínovec a Plešivec - Kurort Oberwiesenthal - Lázně - Lázně Jáchymov - Kovářská - Muzeum (expozice věnována nejtěžší letecké bitvě 2. světové války) - Měděnec - štola Marie pomocné a Malachitové jeskyně) - Karlovy Vary VÝLET ÚZKOKOLEJNÝM VLÁČKEM - Saská úzkorozchodná trať ve své horní části několik kilometrů prakticky kopíruje státní hranici s ČR.Jezdí mezi nádražím Cranzahl a německým Kurort Oberwiesenthal. Na nádraží Cranzahl se lze pohodlně dostat z ČR díky vlakovému spojení Cranzahl – Vejprty – Chomutov. Krásná nostalgická parní lokomotiva zdolává trasu dlouhou 20 km, jezdí 5x denně během hlavní sezóny a 2x denně během vedlejší sezóny (březen – duben, listopad) Dovolená POD ROZHLEDNOU: • Rozhledna na Klínovci (vzdálenost 3,8 km), 1 244 m. n. m., 75 schodů Sedmnáctimetrová rozhledna, ze které máme výhled na Lužické hory, Děčínský Sněžník, České Středohoří, Doupovské hory a Šumavu. Provozní doba (bez záruky): prosinec - červen 9:00 - 17:00, červenec - srpen 9:00 - 19:00, září - listopad 9:00 - 17:00 Vstupné (bez záruky): dospělí: 25 Kč, děti do 7 let zdarma, rodinné vstupné 50 Kč • Plešivec (vzdálenost 9,7 km), 1 028 m. n. m., 66 schodů Šestnáctimetrová rozhledna, ze které máte výhled na Krušné hory, Doupovské hory, Slavkovský les, Dyleň, Jáchymov, Karlovy Vary a okolí. K rozhledně patří i horský hotel. Provozní doba (bez záruky): denně 10:00 – 20:00 Vstupné (bez záruky): 10 Kč
Další služby
Dětské postýlky zdarma - nutno předem rezervovat.
Dítě
Jedno dítě do 6,9 let na přistýlce nebo bez nároku na lůžko s polopenzí ZDARMA. Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob.
Parkování
50 Kč/den Podzemní garáž 200,-Kč/den, po předchozí rezervaci.
POBYT SE ZVÍŘETEM
130 Kč/den pouze malá rasa do 5 kg
POZNÁMKA
Pobyt začíná nástupem od 14.00 do 18.00 hod. a večeří v den nástupu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod. NEKUŘÁCKÝ HOTEL - kouření povoleno jen na místech k tomu určených.
SLEVY A VÝHODY - LÉTO
SLEVA 5% za včasný nákup 40 dní před nástupem. SLEVA 7=6 platí ve všech termínech. SLEVA 10% na konzumaci v restauraci u rekreačního pobytu.
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
BOŽÍ RELAX 4 dny/3 noci, nástup libovolný - 3x ubytování s polopenzí - snídaně i večeře formou bufetu. - neomezený vstup do bazénu a whirlpool BONUSY ZDARMA - Sleva 10% na masáže - Wi-Fi, tipy na výlety NELZE uplatnit žádnou slevu. Dítěi do 6,9 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA.
PROGRAMOVÝ POBYT č.2
BOŽÍ RELAX 6 dnů/5 nocí, nástup libovolný - 5x ubytování s polopenzí - snídaně i večeře formou bufetu. - 1x uvítací přípitek - neomezený vstup do bazénu a whirlpool - 2x domácí koláč nebo buchta - 1x týdně večer s živou hudbou (úterý a pátek) - parkování BONUSY ZDARMA - Sleva 10% na masáže - Wi-Fi, tipy na výlety NELZE uplatnit žádnou slevu. Děti do 6,9 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA.
PROGRAMOVÝ POBYT č.3
BOŽÍ RELAX 8 dnů/7 nocí, nástup libovolný - 7x ubytování s polopenzí - snídaně i večeře formou bufetu. - 1x uvítací přípitek - neomezený vstup do bazénu a whirlpool - 2x domácí koláč nebo buchta - 1x týdně večer s živou hudbou (úterý a pátek) BONUSY ZDARMA - Sleva 10% na masáže - Wi-Fi, tipy na výlety NELZE uplatnit žádnou slevu. Děti do 6,9 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA.
PROGRAMOVÝ POBYT č.4
REKREAČNÍ POBYT Ubytování s polopenzí - snídaně i večeře formou bufetu. BONUSY ZDARMA - neomezený vstup do bazénu a whirlpool - Sleva 10% na konzumaci v restauraci - Wi-Fi - úschova kol
CELKOVÁ KAPACITA
100 lůžek
REKREAČNÍ POPLATEK
21 Kč/den
Proč k nám?
Dovolená s koupáním, kvalitní hotel v centru Božího Daru
PŘÍJEZD AUTEM
Hotel Praha je umístěn na hlavní místní komunikaci / pěší zóně obce, bývalé hlavní silnici vedoucí skrz obec. Když budete sjíždět od kruhového objezdu do Božího Daru, za čerpací stanicí OMV naproti velké zelené budově se nachází vjezd k recepci hotelu Praha.
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusová zastávka je cca 30 m od hotelu. Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
Kód hotelu
H1745R20

PRAHA - Boží Dar ***

destinace: Česká republika, Krušné hory, Boží Dar

termín:30.10. (Pá) - 01.11. (Ne) 2020 (3 dny, 2 noci) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Polopenze

PRAHA - Boží Dar
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Atis a.s. IČO: 25351117
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...