Kdykoliv Kamkoliv

Okruh Švýcarskem ***

kufr

Termín:06.09. (St) - 10.09. (Ne) 2017

změnit termín

Délka pobytu:5 dní, 4 noci

ID hotelu:636816

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 6 890 Kč

Program
1. den: Ve večerních hodinách odjezd z Brna, přes Prahu a Rozvadov do Německa a Švýcarska
2. den: Ráno příjezd a prohlídka města Lindau, ležícího u Bodamského jezera. Následuje přejezd do malebného starobylého městečka s historickým jádrem ze 14. století - Stein nad Rýnem. Pokračujeme ke světoznámým Rýnským vodopádům, které budeme obdivovat z několika vyhlídek. Možnost vyjížďky lodí pod vodopády. Odpoledne přesun do Bernu, prohlídka města, katedrála, parlament, centrum a hlavní třída města. Odjezd na ubytování do hotelu***.Volno, možnost procházky do nedalekého Wangenu, kde se nachází vzácná švýcarská památka - dřevěný most ze 14. století přes řeku Aare. Možnost večeře, nocleh.
3. den: po snídani zavítáme do krásného, lázeňského města Montreux, procházka podél ženevského jezera mezi cizokrajnými stromy a kouzelnou zelení. Dále přes průsmyky a horskou vyhlídku Martigny do Francie do Chamonix, světoznámého horského městečka pod Mont Blancem, cestou vidíme vodopády, ledovce, přírodní scenérie. V Chamonix odpočinek, procházka po horském středisku s překrásnými pohledy na masiv Mont Blanc. Možnost výjezdu lanovkou na Planpratz (2000 m.n.m.) dle zájmu klientů. Odpoledne odjezd do Ženevy. Zde můžeme obdivovat Anglickou zahradou, symbolický vodotrysk na kraji jezera, možnost okružní plavby lodí, uvidíme i sídlo mezinárodní organizace OSN, atd.. Po prohlídce města se vrátíme podél Ženevského jezera zpět na hotel. Možnost večeře, nocleh.
4. den: po snídani odjezd do Interlakenu, prohlídka města s možností nákupu v obchodním domě Migros. Horskou krajinou přes další průsmyk se dostaneme do střední části Švýcarska, kde Vás čeká prohlídka malebného města Luzernu. Romantickou cestou kolem jezera Vierwaldstatersee projedeme k bájnému Altdorfu. Prohlédneme si město Viléma Tella a poté zavítáme do Schwyzu, kde vznikla švýcarská konfederace. Následuje průjezd horskými městy a vesnicemi kolem jezer až do Glarenských Alp. Ve večerních hodinách příjezd do Vaduzu, prohlídka hlavního města jednoho z nejmenších států světa, Lichtenštejnského knížectví.
5. den: Příjezd do ČR v časných ranních hodinách do Prahy (cca v 5 hod) a do Brna (cca v 8 hod.)
06.09. (St) - 10.09. (Ne) 2017 - 5 dní, 4 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
dvoulůžkový s přistýlkou standard - 1-2 osoba na pevném lůžku další typy pokojů
Snídaně
Autobus
-6 890 Kč Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.

Okruh Švýcarskem ***

destinace: Švýcarsko, Velký okruh Švýcarskem, Poznávací zájezd Švýcarsko

termín:06.09. (St) - 10.09. (Ne) 2017 (5 dní, 4 noci) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Snídaně

Okruh Švýcarskem
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: CK Osvěta - Josef Sklenář IČO: 10261940
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...