Kdykoliv Kamkoliv

Velký okruh jižní Itálií ***

kufr

Termín:31.07. (Po) - 06.08. (Ne) 2017

změnit termín

Délka pobytu:7 dní, 6 nocí

ID hotelu:235093

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 7 990 Kč

Teplota vzduchu: 0 °CVýška sněhu: 0 cm
Popis zájezdu

Oblíbený zájezd - Florencie, Neapol, Ischia,  Vesuv, Pompeje, Capri, Řím s pobytem na termálním ostrově Ischia. Pro milovníky a vyznavače antické kultury, řecké a římské okázalosti, čerpající z etruského odkazu, se rozprostře řeka radostí a jedinečných zážitků, které zaplaví srdce a navždy se usídlí svojí zázračností do paměti každého účastníka.

PROGRAM ZÁJEZDU

1. den: odjezd v ranních hodinách z Brna (svozy ze Slovenska) přes Velké Meziříčí, Jihlavu, Humpolec, Prahu, Beroun, Rokycany, Plzeň a Rozvadov do Německa, Rakouska a Itálie.

2. den: v nočních hodinách příjezd do FLORENCIE, starobylé metropole Toskánska. Pěší procházkou se dostaneme k jedné z největších křesťanských staveb světa - dómu Maria del Fiore, dále ke Cam­panile a Baptistériu, Gallerii Degli Uffizi, Vládní náměstí s palácem Vechio, světoznámou Michelangelo­vou sochou Davida a Mostu zlatníků. Noční procházka Florencií trvá cca 1,5 hodiny. Odjezd do oblasti Neapolského zálivu, odpoledne ubytování na ostrově ISCHIA. Následuje okruh ostrovem Ischia italským autobusem. Uslyšíte o historii ostrova a uvi­díte z nadhledu např. Aragonský hrad, městečka Ischia Porto a Ponte, zastavíte na krásné vyhlídce s posezením v Serrara Fontana (možnost občerstvení – červené nebo bílé víno, capucchino, brusceta nebo králík po Ischitánsku), čeká vás zastávka v lávovém městečku Sant‘ Angelo s prohlídkou centra a malebného přístavu (možnost nákupu směsi ostrovního koření). Následuje prohlídka kaktusové zahrady hotelu Mediterraneo a ochutnávka místních likérů a vín v restauraci ve Foriu. Navečer možnost koupání v moři nebo v termálních bazénech. Cena za tento výlet je 20 €/os..

3. den: po snídani odjezd autobusem do přístavu, přejezd trajektem na pevninu. Poté odjezd k sopce VESUV (vstup 10 €/os.) a pěší výstup k samotnému jícnu vulkánu. Následuje návštěva POMPEJÍ (vstupné vč. sluchátek a průvodce 13 €/os.), prohlídka bývalého antického města, jež bylo zničeno a zasypáno v r. 79 při výbuchu sopky. Odjezd zpět na ostrov Ischia, možnost koupání v termálních bazénech a v moři, večeře, nocleh.. Cena za tento výlet je 60 €/os. + vstupné.

 4. den: po snídani odjezd autobusem do přístavu. Jízda lodí na    malebný ostrov CAPRI, jeden z nejkrásnějších a nejatraktivnějších v Tyrhenském moři. Následuje pro­hlídka ostrova minibusy a pěšky –přístavu, měst Capri a Anacapri, případně individualně vily San Michel (7 €/ os.)  a Monte Solara (10 € / os.) - nejvyššího vrcholu ostrova, z něhož je velkolepý výhled na celý ostrov, Neapolský záliv, Vesuv a okolní ostrovy. Dále je možná okružní plavba lodí kolem ostrova (17 €). Navečer odjezd lodí zpět na Ischii, návrat na hotel, možnost koupání v moři nebo v termálních bazénech, večeře, nocleh. Cena za tento výlet je 75 €/os. bez lodičky kolem ostrova Capri.

5. den: snídaně, dopoledne volný program, možnost návštěvy trhu, nebo koupání v termálních bazénech nebo moři. Odpoledne je možnost kombinace výletu PIZZA PARTY a ARAGONSKÝ HRAD za 30€/os (vstupné na hrad je 10€). Nebo jen PIZZA PARTY za 20 €/os.. Klienti ochutnají místní typickou pizzu a výborné ischitánské víno. Sami si pak můžete vytvořit pizzu dle vlastní fantazie. 

 6. den: po snídani přejezd trajektem na pevninu do NEAPOLE, průjezd městem s výkladem a krátkou zastávkou na Santa Lucii. Poté odjezd do ŘÍMA, přeprava metrem do centra města, kde následuje půldenní prohlídka s průvodcem. Ve Vatikánu prohlídka Svatopetrského náměstí a křesťanského chrámu sv. Petra. Dále uvidíme Andělský hrad, Pantheon, náměstí Navone, fontánu di Trevi, Kapi­tol a památník Emanuela II., Forum Romanum, Koloseum, atd. Cena za program v Římě cca 16 €/os. včetně českého průvodce, sluchátek, vstupu do Vatikánu a lístků na metro. Večer odjezd do České republiky.

7. den: v dopoledních hodinách návrat do Prahy, odpoledne do Brna.

Program
1. den: odjezd v odpoledních hodinách přes ČR a Rakousko, Slovensko nebo Německo
2. den: v časných ranních hodinách příjezd do Florencie, starobylé metropole Toskánska. Pěší procházkou se dostaneme k jedné z největších křesťanských staveb světa - dómu Maria del Fiore, dále ke Cam¬panile a Baptistériu, Gallerii Degli Uffizi, náměstí Republiky s palácem a světoznámou Michelangelo¬vou sochou Davida se závěrem u Mostu zlatníků. Procházka Florencií trvá cca 1,5 hodiny. Odjezd do oblasti Neapolského zálivu, ubytování,možnost koupání v moři, večeře, nocleh.
3. den: po snídani odjezd autobusem do Sorrenta – procházka městem do přístavu, jízda lodí na malebný ostrov Capri, jeden z nejkrásnějších a nejatraktivnějších v Tyrhenském moři. Pro¬hlídka ostrova, měst Capri a Anacapri, případně vily San Michel a Monte Solara - nejvyššího vrcholu ostrova, z něhož je velkolepý výhled na celý ostrov, Neapolský záliv, Vesuv a okolní ostrovy. Dále je možná okružní plavba lodí kolem ostrova. Navečer odjezd lodí do Neapole, hodinová projížďka naším autobusem po centru města včetně slavné Santa Lucie. Navečer návrat na hotel, možnost koupání v moři, večeře, nocleh. Cena za program na tento den = 69 EUR/ os.
4. den: po snídani odjezd autobusem k sopce Vesuv ( vstup 8-, EUR/ os. ) a pěší výstup k samotnému jícnu vulkánu. Poté odjezd do Pompejí ( vstup 11 EUR/ os., + 4 EUR / os. za italského průvodce a sluchátka ), prohlídka bývalého antického města, jež bylo zničeno a zasypáno v r. 79 při výbuchu sopky. Poté si prohlédneme výrobu kamejí s možností nákupu šperků z korálů,dále návště¬va obchodního domu, odjezd na hotel, možnost koupání v bazénu a v moři, večeře, nocleh.
5. den: po snídani odjezd z hotelu do přístavu Pozzouli, přejezd trajektem na termální ostrov Ischia, kde následuje okruh ostrovem italským klimatizovaným autobusem. Uslyšíte o historii ostrova a uvi¬díte z nadhledu např. Aragonský hrad, městečka Ischia Porto a Ponte, zastavíte na krásné vyhlídce v Serrara Fontana, čeká vás zastávka na poloostrůvku Sant' Angelo s prohlídkou centra. Ve Foriu v restauraci Belvedere je možno objednat a ochutnat fritované mořské plody (krevety, langusty, cho¬botnice, mušle), nebo králíka na ischitánský způsob (16€/os.). Dále zde můžete ochutnat i zakoupit ischitán¬ská vína a likéry. Odpoledne možnost koupání v moři nebo v termálních bazénech. V podvečer přejezd trajektem na pevninu, možnost koupání v moři, večeře, nocleh. Cena za program na tento den = 39 EUR/ os.
6. den: po snídani odjezd do Říma, přeprava metrem do centra města, kde následuje půldenní prohlídka s průvodcem. Ve Vatikánu prohlídka Svatopetrského náměstí a křesťanského chrámu sv. Petra. Dále uvidíme Andělský hrad, Pantheon, náměstí Navone, fontánu di Trevi, Kapi¬tol a památník Emanuela II., Forum Romanum a Koloseum, atd.. Cena za program v Římě cca 10 EUR/ os. Večer odjezd do České republiky.
7. den: v odpoledních hodinách návrat do ČR.
31.07. (Po) - 06.08. (Ne) 2017 - 7 dní, 6 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
dvoulůžkový s přistýlkou standard - 1-2 osoba na pevném lůžku další typy pokojů
Polopenze
Autobus
-7 990 Kč Rezervace
11.09. (Po) - 17.09. (Ne) 2017 - 7 dní, 6 nocí
dvoulůžkový s přistýlkou standard - 1-2 osoba na pevném lůžku další typy pokojů
Polopenze
Autobus
-7 990 Kč Rezervace
02.10. (Po) - 08.10. (Ne) 2017 - 7 dní, 6 nocí
dvoulůžkový s přistýlkou standard - 1-2 osoba na pevném lůžku další typy pokojů
Polopenze
Autobus
-7 990 Kč Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.

Velký okruh jižní Itálií ***

destinace: Itálie, Poznávací zájezdy - Itálie, Itálie

termín:31.07. (Po) - 06.08. (Ne) 2017 (7 dní, 6 nocí) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Polopenze

Velký okruh jižní Itálií
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: CK Osvěta - Josef Sklenář IČO: 10261940
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...